Bydlení

Magazíny o bydlení inspirují

Bydlení je hra – tato věta se používá často v médiích. Lidé, kteří si chtějí zařídit svůj dům či byt sami bez pomoci odborníků, mohou mít ovšem v tomto případě těžkou hlavu a za hru bydlení nepovažují.

Jak místnosti upravit, jaký nábytek použít, jaké barvy jsou např. pro vnitřní a vnější části domu ty pravé? Jak vymalovat, jaký vybrat nábytek pro jídelnu, nebo čistě praktické otázky – jak namíchat maltu, jak udržovat nemovitost v dobrém stavu, jak řešit dotace… Někdy jde z toho člověku hlava kolem.

Říka se, že dobrá rada nad zlato. A v případě bydlení to plátí dvojnásob. Pomoci vám mohou internetové magazíny. Doma, v klidu a pohodlí projdete jednotlivé kategorie a vyhledáte si právě to, co vás zajímá.

Magazín Bydleti

Nabídne vám informace o nových trendech v bydlení. Články jsou děleny v přehledných kategoriích Bydlení, Zahrada, Zahradníkův rok, Úspory, Stavba, Trendy, Styl. Dozvíte se jak ekologicky vytápět – např. pomocí malého kotle umístěného do každé bytové jednotky. Zahradníkův rok má pro vás připraveny tematické články pro aktuální roční období. Magazín Bydleti vám poradí, jak zařídit předsíň nebo ložnici, jak pěstovat pstruhy u vás doma, jak co nejlépe využít zahradu i po finanční stránce, apod.

Magazín JakBydlet

Rozsáhlý internetový magazín a server, který se zabývá problematikou bydlení řadu let. Hlavní kategorie Jak bydlet, Životní styl, Aktuality o bydlení a Diskuzní fóra a Poradny vám pomohou dobře se orientovat ve množství informací a názorů. V hlavní kategorii bydlení se dozvíte novinky ohledně kuchyní, bílé techniky, koupelen a osvětlení. I jak si dobrými nápady zpříjemnit bydlení v paneláku. Např. v části magazínu věnované zahradě vám dobré informace nabídne podkategorie Koření a léčivky - zde jsou jednotlivé bylinky popsány a vyobrazeny. JakBydlet vám poradí úspory při spotřebách energie, financování nemovitostí. Odpočinout a pobavit se můžete při článcích Rady našich prababiček.

Magazín Eubydlení

Bydlení, Interiér, Stavba, Úspory, Hobby, Životní styl – v těchto kategoriích si přečtete články pro vaši inspiraci. Ekologické bydlení, výhody kachlových kamen, jak správně udržovat zahradu během letních měsíců, jak zabránit plísním v interiéru… Internetový magazín Eubydlení může být dobrým rádcem.

Často slyšíme názor, že člověku škodí rostoucí vliv počítačů a internetu. Pokud internet využíváte s rozvahou, navštěvujete spolehlivé webové stránky, pak mohou být e-ziny dobrým rádcem a inspirací pro váš dům a zahradu.