JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Katalog

Kvalita, spolehlivost – to jsou mostové jeřáby Ganas. Mostové jeřáby vám zajistí transport břemen ve venkovních i vnitřních průmyslových halách.

Hledáte pro svůj hotel, cukrárnu, kavárnu či sezónní prodej dodavatele zmrzlin? Zmrzlina Adria Gold je ručně vyráběná z pečlivě vybraných kvalitních surovin. Vybírejte tu pravou pro své zákazníky - kopečková zmrzlina a točená zmrzlina, ledové tříště i dorty.

Výkonní pomocníci pro pohon stlačeným vzduchem - kompresory od firmy Januška. Prodej pístových a šroubových značkových kompresorů, návrhy celých kompresorových stanic na klíč. Řešení filtrace vzduchu dle vašich požadavků.

Bezpečnostní dveře od firmy Bedex spolehlivě přispějí k ochraně vašeho majetku. Jsou kvalitně zpracovány, vysoce spolehlivý systém rozvorových zámků zabezpečuje spolehlivost ovládání. Nespoléhejte na náhodu při zabezpečení domu, bytu či kanceláře.

Ocelové závěsné balkony do bytových domů, panelových domů i rodinných domů vyrábí česká společnost MRB Sazovice na míru vašim potřebám i dle typizovaných rozměrů.

Společnost Biotec provádí profesionální čistění fasád od mechu, plísní, hub i graffiti a vrací tak vašim domům původní lesk. Biotec provádí kromě čistění fasád i čistění střech, soklů, plotů, teras, chodníků či dalších povrchů.

Obytné, skladové a sanitární kontejnery pro bydlení, průmysl, přepravu... Vyrábí a dodává k nám i do zahraniční firma Pegas container s.r.o. Kvalitní zpracování, dobrá cena, mobilita a rychlá instalace.

Toužíte po novém plotě? Zkuste plastové ploty s vysokou odolností proti povětrnostním podmínkám, UV záření i materiálové deformaci od firmy Jan Stigler.

Pro obložení nepěkných starých stěn použijte plastové palubky firmy Madus. Plastové obklady jsou vhodné pro interiér i exteriér. Spolu s izolačním materiálem slouží jako zateplení. Rychlá montáž plastových obkladů vám promění nerovné zdi k nepoznání.

Podlahové lišty pro váš byt či dům nabízí Profilteam. Dejte své podlaze to, co potřebuje. Vyberte si z širokého sortimentu s 6 způsoby upevnění, 7 odstíny eloxovaných povrchů a 32 druhy fólií s imitací dřeva.

Nechte si vytapetovat své bydlení a vytvořte tak útulný domov. Tapetáři Praha vám upraví stěny interiérů pomocí různých druhů tapet. Své řemeslo provádí již 25 let. Vinylové, vliesové, samolepící, papírové, plastové tapety skryjí nerovnosti a nevzhledné zdi za chvíli ani nepoznáte. Realizace velkých i malých zakázek po celé republice.

Bezpečnostní kód
Obnovit