JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Katalog

Podlahové lišty pro váš byt či dům nabízí Profilteam. Dejte své podlaze to, co potřebuje.

Kvalita, spolehlivost – to jsou mostové jeřáby Ganas. Mostové jeřáby vám zajistí transport břemen ve venkovních i vnitřních průmyslových halách.

Máte problém s nečistotou v tekutinách nebo sypkých látkách při výrobě? Použijte magnetické separátory.

Originální krbová kamna a kachlová kamna pro váš interiér vyrobí firma Vilímek. Kombinuje moderní postupy spalování s klasickým řemeslem glazovaných kachlí. Prohřejte své bydlení vůní dřeva.

Obytné, skladové a sanitární kontejnery pro bydlení, průmysl, přepravu... Vyrábí a dodává k nám i do zahraniční firma Pegas container s.r.o. Kvalitní zpracování, dobrá cena, mobilita a rychlá instalace.

Pro obložení nepěkných starých stěn použijte plastové palubky firmy Madus. Vhodné pro interiér i exteriér. Spolu s izolačním materiálem slouží jako zateplení. Rychlá montáž plastových obkladů vám promění nerovné zdi k nepoznání.

Nechte si vytapetovat své bydlení a vytvořte tak útulný domov. Tapetáři Praha vám upraví stěny interiérů pomocí různých druhů tapet. Své řemeslo provádí již 25 let. Vinylové, vliesové, samolepící, papírové, plastové tapety skryjí nerovnosti a nevzhledné zdi za chvíli ani nepoznáte. Realizace velkých i malých zakázek po celé republice.

Bezpečnostní dveře od firmy Bedex spolehlivě přispějí k ochraně vašeho majetku. Jsou kvalitně zpracovány, vysoce spolehlivý systém rozvorových zámků zabezpečuje spolehlivost ovládání. Nespoléhejte na náhodu při zabezpečení domu, bytu či kanceláře.

Výkonní pomocníci pro pohon stlačeným vzduchem - kompresory od firmy Januška. Prodej pístových a šroubových značkových kompresorů, návrhy celých kompresorových stanic na klíč. Řešení filtrace vzduchu dle vašich požadavků.

Bezpečnostní kód
Obnovit