Móda a krása

Obuv Prestige

Nadčasová obuv ze Zlína

Ačkoliv to před 15 lety vypadalo, že kultovní boty Prestige mají své nejlepší období za sebou a jejich výroba končila, dnes překonávají opět rekordy. Roční prodej oblíbené značky bot přesahuje až 150 000 párů ročně. Jaké je tajemství úspěchu obuvi Prestige?

Oblíbená obuv přečkala několik generací i režimů, krach výrobců i tlak asijského trhu díky vysoce kvalitním materiálům a nadčasovému designu se boty značky Prestige dodávají po celé České republice i na Slovensku.

Po 30 letech se dočkala prestižka v roce 2014 nového střihu a úpravy designu italským návrhářem Claudiem Frankem, které přinesli botě modernější vzhled, eleganci a vyšší pohodlnost oproti prvním modelům. Samozřejmostí je zdravotní nezávadnost používaného materiálu a vysoký komfort nošení.

I když jsou čeští zákazníci spíše konzervativní a vyhledávají spíš klasickou prestižku, nabízí společnost Moleda, která obuv vyrábí spoustu variant pro různé účely. Klasická obuv Prestige má velmi široké využití pro volný čas, turistiku, rekreační sport nebo pro práci. Bota je velmi pohodlná, zpracovaná z lehkých materiálů, ale přitom vysoce odolná a kvalitní. Prestižka jde s dobou a nabízí varianty pro motorkáře, na golf, na sport, letní i zimní varianty, ale i vysoce kvalitní oblíbenou botu pro děti. Kompletní sortiment, včetně všech novinek najdete u prodejce Repa. Pokud si z nabízených designů nevyberete, navrhněte si vlastní a nechte si ji přímo u výrobce vyrobit na míru.