JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Bydlení

Barevné kameny

Barevné kameny oživují volné prostory i zahrady

Novým prvkem zahradní architektury jsou barevné kameny.  Kameny jsou zajímavým dekoračním prvkem pro veřejná prostranství, uplatní se na velkých plochách i v menších zákoutích zahrad 

Barevné kameny

Barevné kameny mohou být neobvyklým, ale velmi funkčním doplňkem staveb. V porovnání s přírodním kamenem je jejich výhodou samočisticí efekt, velká odolnost proti zvětrávání a UV záření.

Barevné kameny jsou dodávány v různých velikostech, drobnější dekorativní a větší, vhodné pro výrobu gabionů. 18 barevných odstínů – od velmi výrazných až po spíše přírodní, nabízí každému zákazníkovi řadu možností pro realizaci jeho představ. A je jedno, jestli to bude malá radost v květináči, pestrá drenáž kolem domu, oživený vjezd do dvora nebo ozdobný gabion. 

„Jako tradiční výrobce nátěrových hmot se zabýváme také výzkumem. V roce 2014 jsme vyvinuli speciální nátěrovou hmotu, vhodnou pro dlouhodobé použití v exteriérech a spustili nový provoz, který zahájil testování a posléze výrobu barevného kamene. Použitá receptura nátěrové hmoty umožňuje díky svému složení zajistit řadu odolností vůči povětrnostním vlivům nebo mrazu. Vzhledem k tomu, že je barva vyvinuta na bázi akrylátu, dosahuje také výborné odolnosti vůči ÚV záření. Kombinace všech vlastností zaručuje produktu dlouhodobou kvalitu jak z technického, tak estetického hlediska,“ uvedl Michal Petrášek, ředitel vývoje DEREM GmbH.

 

Přihlášení do klubu