Katalog

Kvalita, spolehlivost – to jsou mostové jeřáby Ganas. Mostové jeřáby vám zajistí transport břemen ve venkovních i vnitřních průmyslových halách.

Ocelové závěsné balkony do bytových domů, panelových domů i rodinných domů vyrábí česká společnost MRB Sazovice na míru vašim potřebám i dle typizovaných rozměrů.

Obytné, skladové a sanitární kontejnery pro bydlení, průmysl, přepravu... Vyrábí a dodává k nám i do zahraniční firma Pegas . Kvalitní zpracování, dobrá cena, mobilita a rychlá instalace.

Toužíte po novém plotě? Zkuste plastové ploty s vysokou odolností proti povětrnostním podmínkám, UV záření i materiálové deformaci od firmy Jan Stigler.

Pro obložení nepěkných starých stěn použijte plastové palubky firmy Madus. Plastové obklady jsou vhodné pro interiér i exteriér. Spolu s izolačním materiálem slouží jako zateplení. Rychlá montáž plastových obkladů vám promění nerovné zdi k nepoznání.

Nechte si vytapetovat své bydlení a vytvořte tak útulný domov. Tapetáři Praha vám upraví stěny interiérů pomocí různých druhů tapet. Své řemeslo provádí již 25 let. Vinylové, vliesové, samolepící, papírové, plastové tapety skryjí nerovnosti a nevzhledné zdi za chvíli ani nepoznáte. Realizace velkých i malých zakázek po celé republice.

Firma Repa vyrábí a prodává prvotřídní celokoženou turistickou a pracovní obuv pro všechny profese, ochranné pracovní pomůcky, ochranné oděvy i celokožené a syntetické brašny. V nabídce společnosti Repa si můžete také vybrat z kompletního sortimentu oblíbené obuvi Prestige.