JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Bydlení

útulný interiér

Několik tipů, jak zútulnit interiér

Možná se vám to stalo také. Máte zařízený svůj domov, kde se vám líbí, čas od času ale přijde chuť něco změnit. Neznamená to ale, že hned musíte zahájit rozsáhlou rekonstrukci. Občas stačí málo.

Rámečky

Vyberte si třeba oblíbené fotky z poslední dovolené, nechte si je vyvolat a dejte je do barevných rámečků. Ty postavte do knihovny, na televizní stolek nebo pověste na volnou zeď.

Rámečky vybírejte v různých rozměrech a barvách, nebojte se experimentovat. Vytvoříte si tak veselé zátiší plné vzpomínek, které vám navíc pokaždé zlepší náladu. Do rámečků si můžete i napsat nebo z internetu vytisknout motivační citáty, které vám ráno zaručí pozitivní start do nového dne.

Květiny

Osvědčeným oživením jsou vždy i květiny. Pořiďte si hezkou vázu a postavte do ní větvičky nebo klidně umělé květiny. Ty tam jsou doby, kdy působily nepřirozeně, dnes je od těch živých vůbec nerozpoznáte. Krásné jsou třeba obrovské hortenzie.

Svíčky

A co byste určitě neměli opomenout, jsou lucerny na svíčky. Můžete je mít jak uvnitř, tak na balkóně nebo na zahradě. Romanticky působí i za bílého dne, kdy ještě nesvítí, nejhezčí atmosféru ale vytvoří po setmění se svíčkami. Způsobů, jak oživit svůj domov je nespočet, inspiraci hledejte na internetu, v časopisech nebo kolem sebe.

Přihlášení do klubu