JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Bydlení

Hypotéky na bydlení

Hypotéky na bydlení

Chystáte se koupit nemovitost nebo rekonstruovat svůj byt či dům, ale nemáte dostatek peněz? I přes to se nemusíte svých plánů vzdávat, je tu totiž možnost hypotéky.

Jedná se však o závazek, který může výrazně zatížit domácí rozpočet až na několik desítek let. I přes to však je díky velmi nízkým úrokovým sazbám o hypoteční úvěry velký zájem a statistická křivka objemu poskytnutých hypotečních úvěrů strmě stoupá. A není divu. Hypotéka je totiž v současné době výhodný a leckdy také jediný způsob, jak získat finanční prostředky na pořízení vlastního bydlení. Ačkoli před několika lety byla spíše záležitostí pro movitější občany, dnes měsíční splátka u standardního bytu např. na pražském sídlišti nepřekročí částku, kterou by si majitelé bytu účtovali jako nájemné. Současný stav na trhu bydlení hypotékám nahrává, staly se výrazně dostupnějšímidíky rekordně nízkým úrokovým sazbám - ty nejvýhodnější se pohybují pod hranicí dvou procent, a možnosti rozložit dobu splácení na několik desítek let, a tak výrazně snížit výši měsíční splátky. Stále je však důležité si tento krok důkladně promyslet a přistupovat k němu zodpovědně. Při výběru úvěrující banky zohledněte nejen výši úroku, ale zajímejte se i o další poplatky a podmínky.

Pokud se rozhodnete vyřídit si hypotéku sami, pak vězte, že to není úplně jednoduchá záležitost. Určitě se vyplatí porovnat nabídky několika bank a také podmínek, které budete muset jako klienti banky plnit. Možná pro Vás bude důležité i to, kolik peněz Vás nakonec bude vyřízení hypotéky stát. Naše realitní kancelář dlouhodobě spolupracuje s jedním z významných hypotečních brokerů. Díky této spolupráci jsme schopni našim klientům zajistit financování koupě nemovitosti u všech hypotečních bank na trhu za výrazně lepších podmínek než by získal běžný zákazník banky. Stačí si sjednat nezávaznou schůzku s poradcem, který Vám sdělí Vaše finanční možnosti a nabídne pro Vás v tuto chvíli nejvýhodnější řešení. Pokud se rozhodnete tuto službu využít, zajistíme spolu s poradcem i kompletní dokumentaci nutnou ke schválení hypotečního úvěru a následné jednání s úvěrující bankou. Vy pouze podepisujete připravené dokumenty. Ze zkušenosti víme, že tato spolupráce ušetří klientům spoustu času, starostí i peněz. Klienti, kteří tuto službu využijí, nehradí poplatky za odhad ceny nemovitosti ani poplatky Katastrálnímu úřadu. Nabízíme účelovou a neúčelovou hypotéku i refinancování. Pořídit si vlastní střechu nad hlavou je snem mnoha lidí. Tak přestaňte snít a přijďte si splnit Váš sen.

Hypotéky na bydlení

Přihlášení do klubu