JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Bydlení

Umyvadla

Umyvadla

Umyvadlo patří k základnímu vybavení, které rozhodně nesmí chybět v žádné koupelně. Bez nadsázky ho můžeme označit za její středobod, kterého si všimne každý návštěvník.

Umyvadlo tvoří běžnou součástí našeho života, používáme ho každý den hned několikrát, je tak nejvyužívanějším prvkem každé koupelny, jeho výběr bychom proto v žádném případě neměli podcenit. Umyvadlo musí splňovat naše nároky na pohodlí, zohlednit je třeba také jeho vizuální stránku. Díky širokému množství designů, které současný trh nabízí, dodá Vaší koupelně neotřelý vzhled a originálnost. Umyvadlo by do Vaší koupelny mělo skvěle padnout - stylem, barvou, tvarem, velikostí. Avšak, neměli bychom se nechat unést pouze vzhledem, prvořadá zůstává předevšímjeho praktičnost a funkčnost.

Pokud máte malou koupelnu, krásně Vám do ní padne rohová varianta, do prostornějších můžete zvolit i dvojumyvadla, která jsou výborná především pro početnější rodiny, poskytují totiž dostatek prostoru k hygieně více osobám najednou. Všechna umyvadla vynikají vysokou kvalitou provedení. Na výběr jsou umyvadla hluboká, mělká, s odkladovými plochami. Volit můžete i umyvadla z litého mramoru, který umožňuje velkou variabilitu tvarů, jež běžná keramika nedovolí. Tento moderní materiál zaručuje vysokou odolnost, perfektně hladké čisté hrany a rovné odkládací plochy. Povrchová vrstva pryskyřice ochrání mramor proti oděru, poškrábání i působení kosmetických a hygienických přípravků.

K dispozici jsou různé druhy umyvadel – umyvadla nábytková, která pokrývají celou vrchní část povrchu nábytku, k velkým hitům patří částečně zapuštěná umyvadla pultová, která splývají s doplňujícím nábytkem, umyvadla rohová pro dispozičně menší koupelny, která ušetří místo a zároveň ji designově oživí, klasická umyvadla standardní v různých velikostech, tvarech i designech, umyvadla vestavěná, která přesně zapadnou do výřezu umyvadlových koupelnových skříněk. Elegantním řešením jsou potom umyvadla zápustná, v případě, že jste limitováni prostorem, pak Vám jistě poslouží malá umývátka již od rozměru 40 cm. Díky široké nabídce umyvadel různých rozměrů i tvarů si vybere opravdu každý, spokojen bude zaručeně i ten nejnáročnější zákazník.

Přihlášení do klubu