JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Bydlení

kancelář

4 důležité věci, bez kterých se v kanceláři neobejdete

Ať už jste zaměstnáni nebo vlastníte firmu a máte na drobné provozní a účetní úkony pracovníky, existuje pár věcí, bez kterých jste zkrátka ztraceni. Jedná se o zdánlivé maličkosti, bez kterých je ale váš provoz omezen téměř na nulu.

Kancelářský papír

Tak ten patří bez pochyby mezi ty kancelářské potřeby, bez kterých se opravdu nepohnete z místa. Máme na mysli kancelářský papír všeho druhu, a to jak pro tisk dokumentů, tak pro tisk fotografií nebo k využití na psaní poznámek.

Stará dobrá kalkulačka

V dnešní pokročilé době sice máme počítače a v nich spoustu nástrojů, které nám umožňují vykonávat nejrůznější výpočty. Není však nad to si vše zkontrolovat na kalkulačce, případně rychle přepočítat účtenky z cest.

Tip: oblíbeným pomocníkem je kalkulačka Casio. Existuje několik druhů těchto kalkulaček, ale pro jednoduché a rychlé početní úkony vám stačí pouze její základní verze, bez rozšířených funkcí.

Podatelna a provoz

Jedná se o taková odvětví, o kterých si často lidí myslí, že jsou zcela samozřejmé. Bez těchto činností by se však většina firem „rozsypala“ od základu. Vždyť kdo by jinak vyřizoval a rozděloval poštu, zařizoval odesílání všech dokumentů, případně zaměstnancům zajišťoval firemní počítače a ostatní support?

Přesně pro tyto účely by vám neměly ve firmě chybět obálky, razítka, sešívačky, děrovačky, desky, pořadače a například také bublinková fólie.

Psací potřeby

Základ, na kterém vše stojí i v dnešní pokrokové on-line době. Nedostatek propisek, případně zvýrazňovačů dokáže pořádně narušit pracovní den. Vyvarujte se tedy drobným problémům, které pak však mohou vyústit v nepříjemnosti.

Přihlášení do klubu