JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Bydlení

povlečení

Pelíšky v českém povlečení

V posledních týdnech trávíme dobrovolně, nebo méně dobrovolně většinu času. Stereotyp je pro mnohé ubíjející, ale můžeme si ho i trochu užít, když si uděláme pyžamový den a pořádně si užijeme svoje pelíšky.

Knížka a hrnek čaje u postele a hlavně kvalitní lůžkoviny a povlečení s motivem, který ladí s naší náladou a vkusem, nám umožní vytvořit si svůj vlastní pelíšek a odpočívat. Pokud máte děti, možná opustí své vlastní postýlky a vezmou ten váš pelíšek útokem.

Jaké lůžkoviny, prostěradla či povlečení si vybrat, když nabídka je obrovská jak v dekorech, tak i v materiálech? Dnes více než jindy je dobré podporovat české výrobce a kupovat skutečně prověřené výrobky, které vás nezklamou. Pastelové i veselé barvy, jemné vzorky i velmi výrazné sytě barevné motivy – to vše najdete v různých variantách. Vybírat lze i z různých materiálů.

Chcete mikroplyšové povlečení, klasickou bavlnu, nebo dokonce 3D povlečení, které působí velmi realistickým dojmem. Pokud na něm máte třeba zvíře, květinu, motýly, nějakou významnou stavbu, budete mít pocit, jako by byl daný objekt skutečně vedle vás. Problémem není, ani když potřebujete povlečení na přikrývku, která má atypické rozměry, protože správně se uvelebit ve svém postelovém království potřebují i dlouháni. Na trhu je dnes velký výběr vzorů, barev, ale také materiálů, takže každý si může najít lůžkoviny i povlečení přesně podle svých priorit. A jak se vyspat nejlépe? V lůžkovinách, na kterých je povlečeno české povlečení.

Správný pelíšek potřebuje správnou přikrývku. Třeba péřové přikrývky do pelíšku přímo lákají. Jsou, stejně jako péřové polštáře, plněné peřím a chmýřím, které je vypráno a vysterilizováno při teplotě 130 °C, a to za použití ekologických pracích prostředků. Spát budete jako v duchnách po babičce, zvlášť když si k nim pořídíte nová prostěradla. Vše potřebné pro dokonalý pelíšek najdete na webu www.ceskeluzkoviny.cz. Aktuálně ke každému nákupu nad 1000 korun dostanete textilní roušku zdarma.

Přihlášení do klubu