Bydlení

Miele

Miele není jen značka, je to životní styl!

Značka elektrospotřebičů Miele není jen další v řadě výrobců domácích elektrospotřebičů. Miele je ikonou, která tvoří trendy a zaměřuje se na nové technologie, které převádí do běžného života. Důvodů, proč si pořídit domácí elektrospotřebiče Miele, je mnoho.

Kvalita v nejvyšší míře – na kompromisy není prostor

Spotřebiče jsou vyráběny a testovány tak, aby vám sloužily až 20 let. Životnost výrobků i jejich kvalitní zpracování je to, co oceníte každý den, dlouhá léta.

Technologie zítřka – poznejte nepoznané

Značka Miele se nikdy nespokojí s tím, co je TEĎ. Vždy musí být o krok napřed. Technologie, které u domácích elektrospotřebičů Miele najdete, jsou vyvíjeny s cílem uspořit energie, usnadnit obsluhu a zajistit co nejlepší výsledek. Ať už se jedná o pračky, myčky, trouby, varné desky nebo chladničky Miele, vždy jde pokrok ruku v ruce s uživatelským komfortem.

Pohodlné ovládání – jednodušeji už to nejde

Právě zmíněný komfort je při každodenním používání elektrospotřebičů Miele velmi důležitý. Proto jsou veškeré spotřebiče Miele navrhovány tak, aby jejich obsluha byla jednoduchá, intuitivní a vycházela z vašich potřeb. Svým dílem přispívá i mobilní aplikace, kterou můžete u vybraných spotřebičů použít pro přehlednější a snadnější ovládání.

Stylovka pro každého – i spotřebič může být klenotem

Nejde o to mít něco extra, ale o to mít spotřebič, který zapadne do vašeho stylu, jako by byl navržen přesně pro vás. U vestavných i volně stojících elektrospotřebičů Miele je design, barva i materiál důležitým faktorem, proto máte možnost vybrat si to své, co vám bude pocitově „ladit“. Udělejte si z kávovaru, vinotéky nebo myčky Miele malý domácí klenot.

Přítel, který vám vždy pomůže – ve dne v noci

Do nesnází se může dostat každý. Proto je servis Miele dostupný vždy a pro každého. Spolehněte se na profesionální služby, preciznost a efektivní přístup. Mějte v Miele svého přítele pro případ nouze.

Styl, co má smysl – pro pozéry tu není místo

Uznávat hodnoty jako je kvalita, šetrnost a odpovědnost není nic špatného. S elektrospotřebiči Miele bude vaše domácnost stát právě na těchto pilířích. Miele totiž není jen značka, ale je to celý životní styl.

Pusťte značku Miele do své domácnosti. U ETD Elektro si můžete elektrospotřebiče Miele prohlédnout a nechat se zkušeným personálem ujistit v tom, že právě Miele je to, co chcete. Udělejte první krok k nové éře fungování vašeho domova.