Bydlení

uklízení

Nebaví vás uklízení? Svěřte ho profesionálům!

I když si v domácnostech můžeme úklid usnadnit za pomoci moderní techniky, pořád je třeba věnovat udržování domu nebo bytu velký objem času. A ten by šlo určitě strávit příjemněji.

Úklid domácnosti ale můžete svěřit profesionálům a ušetřený čas věnovat třeba péči o sebe. Ostatně, to je vlastně taky takový domácí úklid.

Pravidelný úklid je třeba provádět minimálně jednou týdně, ale v lokalitách s větší dopravním provozem ho budete potřebovat aspoň dvakrát za týden kvůli velkému množství prachu. I kdybyste ušetřili čas jen za jedno luxování, vytírání a stírání prachu týdně, získáte spoustu prostoru pro svůj osobní rozvoj, nebo na relaxaci. A to určitě stojí za to. Pravidelný úklid je poskytován také komerčním subjektům a jeho rozsah i čas, kdy bude prováděn, je čistě na výběru zákazníka. Lepší úklid může uklízet brzy ráno, během dne a klidně i v noci, a to sedmi dní v týdnu. Objednávka pravidelného úklidu garantuje zákazníkovi nižší ceny.

Profesionální úklidové služby a další s tím související aktivity nabízí společnost Lepší úklid v Praze a okolí už déle než 13 let. Její výhodou jsou skvěle proškolení zaměstnanci, ekologické úklidové přípravky a nejmodernější úklidová technika. To, zda je úklid prováděn přesně podle požadavků klienta, firma sama kontroluje a tím také garantuje kvalitu svých služeb.

A pouhým úklidem nabídka služeb firmy nekončí. Postará se také o správu budov, úklid společných prostor i veřejných budov, dokonale umyje okna i výlohy, odveze suť po stavebních úpravách i jiné odpady, postará se o zeleň a strojově vyčistí podlahy i garáže. Zaměstnanci firmy zvládnou i výškové práce, takže umyjí okna na libovolně vysoké budově.

Jediným limitem je pro úklid domácností velikost podlahové plochy. Firma se věnuje domům a bytům od 100 m2 výše. Nemusíte se bát ani o své vybavení. I kdyby došlo k nějaké závadě, firma je pojištěna proti způsobené škodě.