JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Bydlení

přístroje

Mají více funkcí, jsou cool. Tipy na multifunkční přístroje

Prostor, to je to, co potřebujete. Ne kolem sebe hromadit mnoho přístrojů, byť jsou jejich funkce skvělé a často i zdraví prospěšné. Kdo by ale o ně chtěl zakopávat, neustále je oprašovat nebo dokonce za ně dvakrát platit. Dnešní trend je jasný, jsou jím multifunkční přístroje. Lze si je představit jako několik přístrojů v jednom, kdy čistička vzduchu zároveň chladí či zvlhčovač vzduchu ho zároveň vyčistí.

Čistička vzduchu DysonPureHot+Cool Link HP02

Tři v jednom. To je DysonPureHot+Cool Link HP02. Je to ventilátor, čistička vzduchu a zároveň teplovzdušný ventilátor. Používat se dá celý rok. Vzduch ochlazuje, ohřívá a také ho zbaví z 99,95 % všech škodlivin a alergenů. Zapomeňte na 3 samostatné přístroje…ventilátor, přímotop a čističku. Stačí mít jeden přístroj. 360° skleněný HEPA filtr pohlcuje mikroskopické částice, jako jsou pyly a bakterie, ale také částečky odumřelé kůže a srsti zvířat. Vzduch čistí inteligentně – automaticky ho monitoruje a podle toho čistí. A ještě je tu jedna velká výhoda, kterou je velmi nízká hlučnost. Přístroj za své zvukové vlastnosti získal ocenění Quiet Mark.

Sloupový multifunkční ventilátor

Ventilátor IQ-OMI je vhodný pro ohřev, chlazení, zvlhčování, čištění vzduchu, a ještě obsahuje ionizér, který obohacuje vzduch o zdraví prospěšné záporné ionty neboli vzdušné vitamíny.

Kromě svých funkcí zaujme také atraktivním vzhledem. Ve spodní části je umístěná nádoba na vodu, která slouží ke zvlhčování vzduchu. Když se do ní přidají esenciální oleje, krásně se tím provoní celý prostor. Přístroj se dá ovládat pomocí dotykového displeje, či dálkového ovladače.

 

Zvlhčovač a čistič vzduchu v jednom

Kdo se poohlíží po zvlhčovači a čističce vzduchu v jednom, určitě by měl pozornost zaměřit na Airbi MAXIMUM. Je výkonný s velmi sofistikovanou technologií. Je určený pro místnosti do 60 m2. Zachytí 99,9 % bakterií. Má vysoký zvlhčovací výkon, jeho součástí je totiž 38 rotujících zvlhčovačích disků. Uvnitř přístroje je zabudovaný senzor na identifikaci kvality ovzduší a jeho PLASMA systém útočí na viry šířené vzduchem, rozkládá je a brání jejich působení na náš organismus.

Odvlhčovač a čistič v jednom

Airbi SPONGE je cenově dostupný odvlhčovač a čistič vzduchu. Vzduch čistí od prachu, bakterií, pylu, kouře a dalších nežádoucích látek. Přístroj funguje na principu kondenzace vlhkosti, kdy vzduch prochází přístrojem, ve kterém je ochlazen. Voda se následně sráží do nádoby. Za den dokáže zachytit 750 ml vody, která by jinak zůstala ve vzduchu a umožňovala nežádoucí mejdan plísním a bakteriím. Pokud již problém s plísní máte, přečtěte si rady jak se plísně zbavit.

 

Přihlášení do klubu