JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Bydlení

dům

Jak na chytré zabezpečení domu

Všichni chceme mít svůj dům nebo byt v bezpečí. Jak to ale zařídit tak, aby zabezpečení domu bylo komplexní? Řešením je chytré zabezpečení domů.

Chráníte nejen majetek ale i sebe

Nechat dnes byt nebo dům bez dozoru je velké riziko. Elektronické zabezpečení domu nechrání nemovitosti jen před neoprávněným vstupem, ale použitím kombinace systémů EZS (elektronické zabezpečovací systémy), EPS (elektronická požární signalizace) a kamerových systémů máte dohled nad celým objektem, zahradou nebo vstupem do domu. Systémy reagují i v případě nestandardních situací jako je detekce kouře nebo vody uvnitř domu.

Další výhody zabezpečení domu

Kromě ochrany majetku chráníte i své zdraví. V případě škodných událostí a škod šetříte svůj čas při jejich vyřizování. Díky instalaci zabezpečení získáte výhodnější pojistku. Při zvolení vhodného zařízení EZS můžete ovládat i další média v domě jako jsou žaluzie, topení, uzávěr vody apod.

Komplexní řešení je zárukou bezpečí

Zabezpečovací systém vás nesmí obtěžovat. Proto je důležité nechat celkové řešení na firmě, ideálně bezpečnostní agentuře jako je TOP security, která vám poradí, jaké typy zabezpečení zvolit a jak ho kombinovat tak, aby bylo co nejvíce účinné. Pokud instalaci svěříte certifikovaným odborníkům, máte záruku toho, že budou instalovány jen kvalitní a ověřené systémy.

Pokud na zabezpečení rodinného domu myslíte už při výstavbě, můžete zvolit drátový systém, který je napojen do elektrické sítě a není tedy nutné hlídat stav baterií. Bezdrátové zabezpečení domu má tu výhodu, že se snadněji instaluje a můžete ho kdykoli přenést.

Je tedy lepší drátový nebo bezdrátový systém? Více zde

Přihlášení do klubu