JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Bydlení

zářiče

Užijte si příjemné teplo na zahradě, balkonu nebo terase

Příjemně strávený čas venku při chladnějších teplotách si můžete užít díky jedinému produktu. Zářiče jsou nejen plně funkční a efektivní, ale také vypadají velmi elegantně. Nebudete mít proto na zahradě postavenou nevzhlednou bednu, ze které bude sálat teplo. Ve skutečnosti uvidíte nádherný plamen a ucítíte teplo. Díky tomu budou fungovat jako topení a lampa zároveň. Jak si vybrat?

Plynová varianta

V první řadě si můžete vybrat produkt, který bude pracovat na základě zemního plynu nebo propan-butanových lahvích. Tepelné zářiče plynové jsou šikovné na terase, zahradě, u restaurace, baru nebo na večírcích. Své místo zaručeně najdou také na svatební hostině. Vybírat přitom můžete ze dvou typů hořáků:

standardní hořák o spotřebě 14 kW,
infračervený hořák o spotřebě 5-8 kW.

Elektrická varianta

Druhou možností je elektrická podoba tohoto venkovního radiátoru. Plynové zářiče jsou velmi populární, protože k nim nepotřebujete zásuvku. Pomocí elektrického infrazářiče ale můžete účinně vytopit prostory. Tento typ se používá hodně na stavbách, kde dělníci potřebují, aby rychle vyschla podlaha, stěny nebo strop.

Doma i na venkovních akcích nezapomínejte na pohodlí

Každá zahrada potřebuje místo na posezení a odpočinek. Pivní sety jsou skvělou možností, kterou využijete nejen na zahradě. Pro rodinné oslavy nebo grilování s přáteli půjde o dokonalou možnost, kterou potom můžete jednoduše složit a uklidit na další akci.

Festivaly, koncerty ani velké svatby by se bez nich neobešli. Pivní set je velmi jednoduchý na složení, levný a velmi odolný. Využít ho proto můžete také pro komerční účely. Většina lidí si myslí, že právě komerční použití je jedinou možností. To samé platí také pro párty stany, které můžete klidně využít na své zahradě při večírcích. Budete díky nim chránění proti slunci i dešti. A pohodlí je při pobytu na zahradě nejdůležitější faktor, na který musíte myslet.

Přihlášení do klubu