Celebrity

Anna Polívková a Martha Issová

Krasavice Interkontinentální – Arte et Marte s Marthou Issovou a Annou Polívkovou

Klaunské duo o přátelství, jehož autorkami a hlavními aktérkami jsou Anna Polívková a Martha Issová zaznamenalo pochvalné recenze kritiků a nadšené reakce diváků.

Anna Polívková a Martha Issová tvořili společně

Anna Polívková a Martha Issová: dvě herečky z odlišných divadelních prostředí a blízké kamarádky už od dětství. Na jevišti se setkaly při několika společných improvizacích, které je inspirovaly ke spolupráci. Společně proto napsaly hru Krasavice Interkontinentální – Arte et Marte.

Krasavice Interkontinentální – Arte et Marte je zábavné, převážně neverbální představení o přátelství. Krom 2D animací nabízí i přízemní akrobacii, postýlkovou scénku, tanec, pláč, řev a zpěv. Animace filmové režisérky a animátorky Michaely Pavlátové zastávají veškerou scénografii představení a jsou aktérkám na jevišti aktivním partnerem. Kostýmy vytvořilo studio Chatty, autorem hudby je Jakub Xavier Baro.

Martha Issová

Martha Issová v současné době hraje i v dalších úspěšných představeních v Dejvickém divadle  a Divadle Kalich). Neméně aktivní je také coby filmová herečka – zanedlouho půjde do kin americký film Zookeeper´s wife, který se natáčel v České republice a ve kterém si Martha Issová zahrála jednu z rolí.