JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Celebrity

Andrea Hoffmanová

Andrea Hoffmanová v nové pohádce Čertoviny

Bývalá herečka Slováckého divadla Andrea Hoffmanová ztvárnila jednu z hlavních rolí v nové pohádka Zdeňka Trošky „Čertoviny“. Pohádka o dvou čertech, kteří se vydávají do lidského světa, vstupuje do kin 4. ledna 2018

V pohádce „Čertoviny“ hraji selku, maminku Haničky, kterou hraje Sara Sandeva. V mladém věku byla nešťastně provdaná za starého vdovce v podání Oldřicha Navrátila,“ říká herečka Andrea Hoffmannová. V reálném životě má Andrea dvouletou dcerku Anastázii. Vedle Andrey Hoffmanové uvidíte v pohádce Jakuba Prachaře, Dominicka Benedikta Hájka, Karla Dobrého či Jiřího Noska.

Pohádka „Čertoviny“ se natáčela v jižních Čechách, v Pekle Čertovina, v tvrzi Drslavice, v Přerově a Třebíze. „S celým týmem pod vedením režiséra Zdeňka Trošky jsme si loni v květnu a v červnu užili příjemné natáčení, sešla se skvělá parta lidí a myslím, že dobrá nálada z placu se odrazila i na výsledku pohádky,“ říká Andrea Hoffmannová.

Andrea vystudovala hudebně-dramatický obor na konzervatoři v Brně a poté osm let strávila v angažmá Slováckého divadla. „Představovalo pro mě velice dobrý základ k hereckému rozvoji. V divadle jsem hrála představení skoro každý večer, takže příležitostí naučit se řemeslu, zkusit si různé žánry a spolupracovat se spoustou zajímavých režisérů bylo opravdu hodně. V současné době to vnímám tak, že mám díky divadlu dobrou zkušenost, na které můžu dál stavět,“, vysvětluje herečka.

Přihlášení do klubu