JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Celebrity

Eva a Barbora

Barbora Poláková a Eva Samková na Bali točí nový klip

Několikanásobná držitelka hudebních cen Anděl, Barbora Poláková finišuje. Do svého klipu si Barbora za parťačku vybrala snowboardistku a olympijskou vítězku Evu Samkovou.

Zpěvačka Barbora Poláková se vrací z ostrova Bali, kde probíhalo natáčení nového klipu ke skladbě Poď si. Tuto exotickou destinaci si Barbora vybrala především proto, že jedním ze stěžejních prvků nového klipu je surfování. 

Sama Barbora si jako svou parťačku do klipu vybrala Evu Samkovou. Měla pro to dva pádné důvody: „Evka totiž dává všechny sporty, o kterých jsem já vždy jen snila. Až tady mi došlo, že už to samo o sobě, je vlastně taky princip Poď si. A druhý důvod je to, že kdykoliv jsme tu písničku hráli  na koncertech, vzpomněla jsem si právě na ni. Tahle myšlenka se mi pořád vracela, a tak jsem se jednou odhodlala a prostě jsem se jí zeptala, jestli by do toho šla.“

Snowboardistka s účastí na natáčení ráda souhlasila. „Byl to nejkratší, ale zároveň nejnabitější čas na Bali, jaký jsem kdy zažila. Za šest dní jsme si užili tolik věcí a prožili tolik situací, že si to budu pamatovat napořád. Zajímavá zkušenost pro mě bylo zpívání do kamery, nečekala jsem, že si i zazpívám a chvilku jsem si na to musela zvykat. Ale pak už to bylo v pohodě“ popisuje zážitky Eva Samková.

Nový klip se opět poněkud vymyká běžné produkci – neměl scénář ani režiséra a vznikal v průběhu sedmi dnů nahodile podle toho, co přišlo do cesty. Za kamerou stál, jezdil i plaval Tomáš Moravec, který s Barborou točil i předchozí klip k písni Sami dva.

 

Přihlášení do klubu