JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Celebrity

Ornela Koktová

Celebrity vyrazily na premiéru filmu Ad Astra

Velkolepou premiéru nového filmu Ad Astra s Bradem Pittem v hlavní roli si v pražském kině IMAX nenechala ujít celá řada českých celebrit.

Na všechny přítomné čekal ve foyer kina i samotný Brad Pitt, což bylo velké překvapení a nenašel se snad nikdo, kdo by se s ním nechtěl vyfotit. “Když jsme přicházeli, úplně ve mně hrklo - on je tady fakt Brad Pitt? Jsem nadšená, že s ním mám fotku, i když je jenom z vosku,” smála se modelka a moderátorka Monika Leová, která dorazila v doprovodu svého manžela Martina ve slušivých kloboucích. “A ve filmu byl skvělý, moc se mi to líbilo. Hodně psychologicky vystavěná postava a ty nádherné záběry z vesmíru na tom velkém plátně v IMAX, to bylo něco,” dodala.

Snímek Ad Astra vypráví o blízké budoucnosti, kdy se na Měsíc létá téměř pravidelně jako na dovolenou a Mars je kolonizován. Roy McBride (Brad Pitt) zasvětil výzkumu sluneční soustavy celý život podle vzoru svého otce, který zmizel během expedice u Neptunu. Zemi i okolní planety však začaly sužovat nebezpečné výboje a navíc se zjistilo, že Royův otec možná žije a možná za nimi stojí právě on. Je tak na Royovi vydat se do hlubokého vesmíru a bojovat nejen s nástrahami, co tam na něj čekají, ale i sám se sebou.

Přihlášení do klubu