JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Celebrity

Česká Miss

Už jste slyšeli o talentovaném muži, který okouzlil finalistku České Miss ESSENS a je vzorem pro mladé?

Umění okouzlit krásné ženy a současně být obdivován muži, to se jen tak někomu nepoštěstí, o kom je tedy řeč? Mladý, talentovaný, úspěšný, a ještě velmi sympatický, to je náš reprezentant ČR a jezdec světového poháru Jet Surf Matyáš Kulich. Matyáš, který si jednoduše říká Maty.

Maty se nyní podezřele blízko pohybuje vedle krásné a nadějné finalistky České Miss ESSENS Michaeli Vlasákové, kterou jsme postřehli v jeho blízkosti na několika trénincích. „Maty je skvělý, moc mu fandím v tom, co dělá, je velmi nadějný, jsme přátelé,“ vyjádřila se Michaela na dotaz, zda jsou opravdu jen přátelé.

V posledních dnech jste mohli Matyáše zahlédnout také jako hosta známé a velmi úspěšné reality show plné influencerů Like House, kde finalisty učil základům u nás zatím neprobádaného, ale velmi lákavého sportu Jet Surf. Maty si umí získat srdce každého. „Bylo to úžasné odpoledne, netušil jsem, jak je to neskutečně zajímavý sport, náročný, a přitom lákavý pro ženy, takže se chystám s Matym domluvit na soukromých trénincích, abych byl mezi kámoši a slečnami king,“ sdělil své pocity z natáčení doprovodného programu jeden z účastníků reality show.

A jaké jsou nyní plány Matyáše? „Teď se soustředím na rozjetou sezónu. Prioritní je pro mě světový pohár, kdy bych měl brzy odletět do Ruska. Každopádně nejistota díky Covidu, která stále panuje, moc na psychice nepřidá, nicméně nic nenechávám náhodě a o to víc trénuji ve Valticích na vodní ploše a kombinuji to s posilovnou, kolem a nezapomínám na regeneraci. Letos jsem šel technicky docela nahoru a hodlám v tom pokračovat.”

Foto: Archiv Matyáše Kulicha

Přihlášení do klubu