Cestování

návrhář Jimmy Choo a super modelka Georgia May Jagger

Slavný módní návrhář Jimmy Choo a super modelka Georgia May Jagger se stali tvářemi nové linky

Hollywoodská herečka Michelle Yeoh, světoznámý britský módní návrhář malajského původu Jimmy Choo a britská supermodelka Georgia May Jagger dodali eleganci a půvab slavnostnímu zahájení provozu nové přímé linky British Airways z Londýna do malajského hlavního města Kuala Lumpur.

Ve stylu pohádkové Popelky

Všichni tři nafotili unikátní foto kolekci v prostředí zdejších dech beroucích moderních staveb ve stylu pohádkové Popelky. Jimmy Choo pro tuto zvláštní příležitosti navíc navrhl unikátní boty ze skla.

„Jsem hrdý Malajec, a tudíž pro mě bylo velkou ctí podpořit otevření nové linky British Airways do Kuala Lumpur. Malajsie má co nabídnout, je centrem světového byznysu a investičních příležitostí. Je atraktivní také pro turisty jako ideální dovolenková destinace. Město rovněž disponuje bohatým nočním životem a mnoha významnými kulturními událostmi. Za návštěvu stojí vedle hlavního města také mé rodné město Georgetown, které je zapsané na seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO,“ říká k nové destinaci British Airways slavný módní návrhář a tvůrce legendární značky obuvi Jimmy Choo.

V centru malajské metropole

Všechny tři tváře nové linky British Airways se sešly u příležitosti velkého propagačního focení přímo v centru malajské metropole. Vznikly úchvatné snímky. Na jedné z fotografií hrají hlavní roli vedle slavných osobností také Petronas Twin Towers – známé věže tvořící městskou dominantu, jež patří k nejvyšším budovám na světě. Na fotce sedí půvabná herečka Michelle Yeoh s Georgiou May Jagger na pohodlných sedačkách business třídy Club World letecké společnosti British Arways, zatímco Jimmy Choo pózuje se svými skleněnými botami, které nezapřou jeho autorský podpis.

„Moc jsem si pobyt v Malajsii užila. Lidé jsou neuvěřitelně milí. Zkusila jsem mimo jiné tradiční kuchyni, která mě nadchla. Neuvěřitelným zážitkem byla také spolupráce s Jimmy Chooem na kampani pro British Airways,“ dodává ke svému focení Georgia May Jagger.