JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Cestování

Mamutíkův vodní park

Dolní Morava

Pokud chcete letos zažít spolu se svými přáteli a rodinou nezapomenutelné prázdniny, neměli byste vynechat Relax & sport resort Dolní Morava. Místní přírodní vodní areál plný zábavných atrakcí, Mamutíkův vodní park, byl slavnostně otevřen teprve loni.

Mamutíkův vodní park

Pro velký úspěch ho ale už letos čeká další rozšíření. A vy si ho tak od začátku července můžete užít v plné parádě. Novinkou bude naučné brouzdaliště, hra s plovoucími dřívky a stavidly nebo soutěže s kuličkami. Na další atrakci zase můžete vlézt do obřího válce jako křeček a rozpohybovat tak vodu z jezírka. Díky mlýnskému sešupu zase roztočíte vodní mlýny. Nejmladší návštěvníky parku určitě nadchne míchání vody s pískem a bahnem v mobilních korýtkách.

Ale spoustu legrace si užijí i starší kamarádi, rodiče a prarodiče. V parku si všichni zábavnou formou vyzkoušíte různé fyzikální zákony a vlastnosti vody. Uvidíte, jak se chová, jakou má sílu a jak ji můžete využít. Voda je tu totiž prvkem k hraní a experimentování. Pokud se vám bude Mamutíkův vodní park opouštět s těžkým srdcem, určitě další den vyzkoušejte další letošní novinku a tou je Lesní zážitkový park.

I tam si totiž užijete pořádnou porci dobrodružství. V parku mimo jiné najdete čtyři dřevěné domečky. Zvědavost vám nedá do nich alespoň nenakouknout. Dostanete se k nim po různých pěšinkách a dobrodružných cestách. Některé domky víc zabaví prcky od jednoho roku, jinde si ti starší zahrají deskové hry a puzzle. Nachystaná je i lezecká stěna, tajemné šifry, provazové žebříky, lanové mosty, tobogan a spousta dalších překvapení! Lesní zážitkový park stojí jen kousek od Wellness hotelu Vista, kde si můžete po náročném dni užít pohodlnou postel, skvělé jídlo nebo masáže.

Další den tak budete zase připraveni na další dobrodružství. Můžete se jít třeba podívat na Stezku v oblacích, jejíž otevření se plánuje na srpen. Ta je ve výšce 55 metrů. Umožní vám tak zažít intenzivní pocit pobytu ve výšce, kterou jinak brázdí jen ptáci a mraky. Dostanete se tam i s vozíky a kočárky. Ti nejodvážnější mohou k cestě dolů využít 101 m dlouhý tobogán s okýnky.

Přihlášení do klubu