JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Cestování

Jak najít ten správný hotel

Jak najít ten správný hotel

Čeká vás obchodní jednání, služební cesta nebo dovolená a hledáte dobré ubytování. Jak si najít hotel, který je spolehlivý, dobře vybavený, na dostupném místě?

Máte dvě možnosti: vyhledat si telefonní čísla nebo mailové adresy hotelů v dané lokalitě a kontaktovat recepci s dotazem a případnou rezervací, telefonovat… Nebo vše řešit přes internet a využít vyhledávací servery, které podle zadaných kritérií filtrem zobrazí právě tu lokalitu a hotel, který potřebujete. Rezervační portál hotelů Accor Hotels mezi ně patří. Sdružuje tuzemské hotely i zahraniční. Intuitivně zadáte destinaci – místo, zemi nebo kód hotelu, datum příjezdu a odjezdu, upřesníte služby, které od pobytu očekáváte, nebo si můžete vybírat ubytování podle preferencí ve světě. Portál vám umožňuje rezervaci pobytu, najdete zde dokonce i přehled akcí v okolí destinace, kterou jste si zvolili.

Jak najít ten správný hotel

Potřebujete vyhledat komfortní hotely v Praze? Sehnat ubytování v hlavním městě v době letní turistické sezony je někdy nadlidský úkol. Na portálu Accor Hotels máte podrobný přehled a rezervaci provedete v pohodlí domova. Vyberete si např. z hotelů Ibis Malá strana, Ibis Wenceslas Square, Ibis Praha Old Town… Všechny mají výhodnou polohu v centru města, komfortní vybavení, skvělou kuchyni v restauracích, klimatizaci, Wi-Fi připojení a pohodlné moderně vybavené pokoje. Návštěva Prahy je dobrou volbou, divadla, výstavy, koncerty, sportovní utkání, volnočasové aktivity pro rodiny s dětmi, zoologická zahrada…

I hlavní město Slovenska je oblíbené u turistů z celého světa. Blízko Bratislavského hradu se nachází další z hotelů – Hotel Ibis v Bratislavě. Nově upravené pokoje (mimochodem je jich zde 120) s klimatizací a Wi-Fi připojením, snídaně formou bohatých švédských stolů a příjemné decentní vybavení hotelu sem přivádí řadu návštěvníků. Je zde vyhlášená restaurace. Stará radnica, Michalská veža a Dóm sv. Martina jsou od hotelu „co by kamenem dohodil“.

V rezervačním portálu naleznete také hotel Mercure Ostrava. Opět výhodná poloha ubytování, kdy pěšky projdete Milíčovou ulicí a zachvíli jste v historickém jádru Ostravy. Pokoje čtyřhvězdičkového Mercure Ostrava mají připraveno pro vás vše, co je v moderně vybavených hotelích běžné. Je zde fitness centrum s parní lázní, interiér restaurace v duchu českého kubismu s domácí a mezinárodní kuchyní, vinotéka…

S portálem Accor Hotels se ve světě cestovního ruchu neztratíte, bohatá nabídka možností ubytování a on-line rezervace jsou nespornou výhodou.

Přihlášení do klubu