JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Cestování

Praha láká malé i velké návštěvníky

Praha láká malé i velké návštěvníky

Praha je nazývána matkou měst. Chcete-li svým dětem přiblížit historii naší země a zároveň s nimi prožít pěknou dovolenou, je pro vás tím pravým místem.

Ať už zde budete jen na prodloužený víkend nebo se zdržíte déle, město má vám i vašim dětem opravdu co nabídnout.

Procházka Starým Městem, orloj, Karlův most, katedrála sv. Víta, Zlatá ulička, Národní divadlo – známá místa, na která by se nemělo zapomenout. Výlet na Petřín neodmyslitelně patří k rodinným vycházkám. Petřínská rozhledna je velmi oblíbená, její okolí je jak stvořené pro vycházky a můžete si zde uspořádat i piknik. Na pražském Výstavišti najdete největší mořské akvárium u nás - Zoo Mořský svět. Uvidíte mořské i sladkovodní ryby, velká akvária se žraloky, morénami, rejnokem.

Zoologická zahrada v Troji je dobře známá, ale víte, že pár kroků od ní se nachází botanická zahrada? I tady mohou děti zažít dobrodružství. Skleník Fata Morgana je ukázkou pralesa a tropů, podzemní štolou projdete pod sladkovodními akvárii, kde žijí tropické ryby, můstek vás přivede pak i nad jejich hladinu. Můžete zde spatřit tropické motýly, krásné orchideje i tropický vodopád. Děti mohou projít celou botanickou zahradu s kreslenou mapou a plnit úkoly, rodiče pak navštíví vinici sv. Kláry, kde mohou ochutnat skvělá vína.

A kde si odpočinout? Například při vyhlídkové plavbě lodí po Vltavě, nastoupíte na paroloď přímo v Troji a vystoupíte např. u Čechova mostu.

Je toho ještě mnohem víc, co může Praha nabídnout vám a vaší rodině. Ubytování v Praze má mnoho variant. Chcete-li být blízko „srdce města“ je pro vás připraven moderně vybavený hotel v Praze 8. Nekuřácké prostředí, komfortně zařízené pokoje i rodinného typu. Zde je připraveno vše k vaší spokojenosti. Zdarma připojení k rychlému internetu, klimatizaci, miniledničku na každém pokoji.

Občerstvení a denní menu nabízí hotelová restaurace na Florenci, kterou využijete i během denních výletů, je blízko centra a těší se oblibě stálých návštěvníků. Jsou zde snídaně, obědy i večeře. Můžete si pochutnat jak na steaku z lososa, tak smaženém sýru, který je v Česku tak oblíbený.

A pokud hledáte vhodné prostory pro firemní akce, Hotel Jurys Inn Prague je dobrou volbou. Čtyři konferenční místnosti s plným vybavením a výhodné konferenční balíčky vám přímo na míru připraví specialisté pro meetingové akce.

Hotel Jurys Inn Prague je schopen vám zajistit příjemný jak rodinný, tak pracovní pobyt a i proto se budete vracet rádi do Prahy – matky měst.

Praha láká malé i velké návštěvníky

Přihlášení do klubu