JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

Kolekce Capolavoro

Okouzlující šperky Capolavoro

Na kožený náramek Capolovaro z měkké kůže, který je dostupný v mnoha módních barvách  se dá pořídit široká paleta přívěsků z 18-ti karátového bílého, žlutého či růžového zlata v kombinaci s brilianty, perlami nebo barevnými kameny.

Italské náramky Capolavoro tak nabízejí nekonečné množství možností, jak kreativně vyjádřit svou osobnost.

Nadčasová elegance

Okouzlující šperky Capolavoro jsou ztělesněním nadčasové elegance a osobního vkusu. Italské slovo „capolavoro“ znamená „mistrovský kus“ a dokonale vystihuje filozofii značky. Šperky opouštějící dílny Capolavoro snoubí špičkovou kvalitu s vytříbeným uměleckým vkusem a dokonale odrážejí italský životní styl. Samozřejmostí je práce s nejkvalitnějšími přírodními materiály s absolutním citem pro detail.

Kolekce Capolavoro

V několika různých kolekcích Capolavoro nabízí diamantové šperky i svěží šperky s barevnými drahokamy. Velmi oblíbené jsou náramky ze zlata nebo měkké kůže v módních barvách, jejichž krásu hravě umocňují barevné kameny či něžné přívěsky z 18karátového bílého, žlutého či růžového zlata v kombinaci s brilianty nebo perlami. Díky přívěskům nabízí náramky Capolavoro nekonečné množství možností, jak vyjádřit svou osobnost.

Přihlášení do klubu