JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

kolekce značky Maloja

Nová kolekce značky Maloja jaro/léto 2015

Každý kdo lezete po horách, moc dobře znáte ten pocit. Konečně jste dosáhli vrcholu, a najednou vidíte další, dech beroucí vrcholy, přičemž každý z nich čeká, že bude váš další. 

Celá kolekce je již tradičně inspirována přírodními barvami

Německá firma Maloja, která vyrábí funkční, stylové sportovní i volnočasové oblečení zdůrazňuje v nové kolekci svůj původ zakořeněný hluboko v Alpské přírodě. Celá kolekce je již tradičně inspirována přírodními barvami, materiály a vzory, které jsou v souladu s filosofií značky. Jejím cílem je přiblížit člověka přírodě a dopřát mu pocit maximálního souznění.

Vášeň pro to, co lidé v Maloje dělají a pro lidi pro které to dělají, je právě to co je pohání dál. Příroda a dobrodružství s přáteli v ní, lezení po horách, skalách nebo jízdu na kole v lese, to je to proč Maloja dělá věci způsobem sobě vlastním. To jsou ty chvíle, které by měl každý mít možnost si vyzkoušet a Maloja toho chce být součástí a možná i trochu nástrojem k tomu aby to bylo vůbec možné.

Sport

Jelikož pohyb v přírodě vyžaduje zejména kvalitní výbavu, najdete v kolekci oblečení především sportovní kousky. Pro jejich výrobu Maloja využívá ty nejkvalitnější materiály a zohledňuje také funkčnost: samozřejmostí je dobrá prodyšnost, adsorpce potu, odolnost proti větru a vodě, a v neposlední řadě také tepelná izolace.

Lifestyle

Neméně pozornosti si zaslouží také Maloja oblečení do města a pro volný čas. Právě v této části kolekce se návrháři opět vyřádili a na vlně nejnovějších trendů v oblasti módy vznikly kousky hýřící barvami, vzory a jedinečnými střihy. Najdete zde decentní kalhoty, mikiny, plavky, ale i domácí oblečení.

Přihlášení do klubu