JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů

Která žena by netoužila po nádherných dlouhých vlasech? Po vlasech, které by byly husté, zdravé a byly korunou její krásy? Ne každá má však to štěstí, aby takové měla.

Dnes ale žijeme v době, kdy nic není nemožné. A tak, pokud jste i Vy těmi, které o takových vlasech jenom sní, máme pro Vás řešení. Stačí se objednat v našem salonu a Váš sen se stane skutečností. Nabízíme totiž prodlužování vlasů tepelným keratinem - nejpoužívanější a nejoblíbenější metodou v ČR. Jak už název napovídá, používá se při této metodě teplo a keratin. Tato metoda je vhodná i pro řídké a jemné vlasy. Pokud se provádí správně a odborníkem, je k vlasům velmi šetrná a nijak je nenaruší, ani nepoškodí.

Aplikace je jednoduchá. Keratinová hmota se zahřeje na požadovanou teplotu a vlasové prameny jsou působením tepla spojeny s Vašimi vlastními vlasy. Keratin, který se používá při prodlužování vlasů, je uměle vytvořená sloučenina, velmi podobná složce obsažené i v našich vlastních živých vlasech, je tedy pro vlasy tím nejpřirozenějším materiálem. Díky němu může živý vlas volně dýchat, vyživovat se a růst, aniž by byl spojem příliš zatěžován. Prameny lze aplikovat na jakoukoli strukturu vlasů, na vlasy rovné, vlnité, barvené i zesvětlené. Teplota elektrických tavicích kleští, které se používají, je podobná teplotě vlasové žehličky, zhruba 160 – 200°C, není tak pro Vaše vlasy nebezpečná. Prodloužené vlasy perfektně drží, kleštěmi vytvořené spoje jsou velmi malé, jemné a téměř nepoznatelné, skoro je necítíte. Nijak Vám nepřekáží a v ničem Vás neomezují, můžete je fénovat, natáčet i žehlit. Podle rychlosti růstu Vašich vlasů je nutné spoje po uplynutí tří až čtyř měsíců posunout a obnovit, jinak se vlasy zacuchávají a úprava vlasů se stává složitější. Za pomoci kleštiček a rozpouštěcího gelu se prameny šetrně sundají, znovu připevní blíže ke kořínkům a Vy si tak opět můžete užívat dlouhé hřívy.

Přijďte se přesvědčit do našeho salonu, kde se o Vás naši profesionálové perfektně postarají, poradí s výběrem a pomohou tak podtrhnout Vaši krásu i zvýšit sebevědomí. Staňte se atraktivnější a ciťte se skvěle a sexy s prodlouženými vlasy!

Prodlužování vlasů

Přihlášení do klubu