JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

Jak nosit diamantový prsten

Jak nosit diamantový prsten

Diamantové prsteny jsou výjimečné svou elegancí a nenapodobitelným třpytem. Pokud ovšem chcete, aby diamantový prsten opravdu vyniknul v celé své kráse, je potřeba mu trochu pomoci.

Ať už se jedná o zásnubní prsten nebo koktejlový prsten, je dobré jej sladit s vaším outfitem a dalšími šperky. Pár tipů vám přinášíme jako inspiraci.

Zaměřte se na design

Každý diamant je jedinečný, a to se týká i jeho barevného odstínu. Pokud vlastníte bílý diamant, máte o starost méně. Čiré diamanty se totiž skvěle hodí k jakémukoli kusu oblečení. S barevnými diamanty je to trochu těžší. K pestrobarevným diamantům je důležité vybrat oblečení, které odstínem barvy buď co nejvíce odpovídá barvě diamantu, nebo s ní alespoň krásně ladí. Nezapomeňte také na typ kovu prstenu, kterému byste měli podřídit i výběr dalších šperků. Pokud máte například zlatý prsten ze žlutého zlata, vyberte další šperky rovněž v tomto provedení, aby se různé typy kovů mezi sebou nepřebíjely.

Nezapomeňte na manikúru

Krásný a výrazný diamantový prsten většinou upoutá veškerou pozornost. Kromě prstenu budou ale pod drobnohledem i vaše ruce. Pokud se chcete cítit pohodlně a sebejistě, podpořte třpytivý prsten i upravenými nehty, které pomohou diamantu vyniknout a zapůsobit.

Kombinujte s rozvahou

Neexistuje sice žádné pravidlo, které by říkalo, že k diamantovému prstenu by se neměl nosit žádný další prsten, přesto šperky kombinujte s opatrností. Řiďte se tím, že prsteny by měly mít podobný typ osazení. Pokud chcete pozornost strhnout na jeden konkrétní prsten, tak na tutéž ruku žádný další prsten nepřidávejte. Méně je v tomto případě více. Chcete-li si vzít další výrazný prsten, nasaďte jej raději na druhou ruku.

K diamantovým prstenům se dobře kombinují další typy šperků, jakými jsou například náhrdelníky a náramky. Diamanty a drahokamy na těchto špercích by však měly mít podobný tvar jako diamant na vašem prstenu.

I třpytivý diamant může zapadnout v záplavě různých druhů šperků. Každý další šperk odvádí pozornost od přirozené krásy diamantů, čemuž se zajisté chcete vyhnout. Pokud si nejste jisti výsledným efektem, volte raději menší počet šperků.

Jak nosit diamantový prsten

Foto zdroj: www.eppi.cz

Přihlášení do klubu