JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

Novinky ve světě piercingu

Novinky ve světě piercingu

Zdobení nejrůznějších částí těla kovovými nebo silikonovými ozdůbkami je stále v kurzu. A kdo se bojí propíchnutí, existují i falešné piercingy. Hodně často se piercing aplikuje na obličej, na místa jako jsou rty, obočí, jazyk, uši, tvář a brada.

Výjimkou však nejsou ani mnohem citlivější, intimnější a na první pohled neviditelná místa – i tam se může nacházet piercing. Mnoho lidí zřejmě ani netuší, že tyto „ozdůbky“ nemusí být jen na kůži, ale právě i pod kůží.

Znáte surface a microdermál?

Surface piercing je umístěn pod kůží a jedná se o speciální piercingy, které mají na svých koncích kuličky. Ty jsou nad povrchem kůže, zbytek je ukryt pod kůží. Nejpohodlnějším materiálem je PTFE-teflon nebo bioflex. Nejmodernější podkožní piercingy jsou však ty, které nesou jméno microdermál. Jedná se v podstatě o novinku, která je nástupcem surface piercingu. Kotva umístěná pod kůží zaroste, z pokožky vystupuje jen závit, kde si libovolně měníte aplikace. Každý den tak můžete být jiná, ať už máte na tváři třeba kuličku, kamínek, kytičku, srdíčko či hvězdičku. Záleží na vás!

Široká paleta výběru piercingů

Piercing a pestrou nabídku v tomto ohledu nabízí PIERCINGMANIA.cz. Naleznete tu mnoho zajímavých tradičních i méně tradičních piercingů. Ať už to jsou činky, hroty, labrety, spirály, surface, plugy, microdermál či falešný piercing, vždy vás tato ozdůbka vytáhne ze světa šedi. Proměníte se k nepoznání! V dnešní době hraje roli originalita a tu s těmito ozdobami jistě postrádat nebudete. A v tomto případě ani věk nerozhoduje.

Pro odvážnější jedince je tu i piercing do jazyka

Do jazyka se používají činky, protože jsou anatomicky dobře tvarované a v ústech nepřekáží. Rozhodně první den přežijete i kašovitou stravu, protože piercing do jazyka za to stojí! Jeho nespornou výhodou je lepší hojení díky „dezinfekčním“ látkám obsažených ve slinách. Je tak zabráněno infekci přirozenou cestou. V neposlední řadě je tento druh piercingu velmi oblíbený a originální.

Přihlášení do klubu