JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

Chyby při vybíraní dětských bot

Nejčastější chyby při vybírání dětských bot a jak se jim vyhnout

Dětská obuv ovlivňuje správný vývoj dětské nohy. Předchází deformacím v podobě vybočeného palce, vbočeného malíčku, kladívkovým prstům a dalším neduhům, které způsobuje „nezdravá“ obuv. Jak vybrat dětské boty tak, aby vašim dětem neškodily?

Vyvarujte se těmto chybám:

Zjistili jsme, jaké jsou nejčastější chyby, které rodiče při výběru dětských bot dělají. Ale stejná pravidla platí i pro vaše boty – až budete příště vybírat nové lodičky, zkuste na ně aplikovat stejná pravidla a budete mít jistotu, že vám boty žádné nepříjemnosti způsobovat nebudou.

Tip: Kvalitní boty pro děti i dospělé najdete na eobuv.cz

• Špatný tvar boty. Boty pro děti by měly mít prostornou kulatou špičku, která prstům poskytne dostatek prostoru. Zaměřte se především na vnitřní hranu špičky – čím rovnější je, tím lépe. Špičaté boty tlačí prsty směrem k sobě a tím je deformují.

• Boty z umělých materiálů. Jsou neprodyšné, ale navíc se nepřizpůsobí tvaru nohy.

• Nekvalitní stélku. Vnitřní část bot by měla být ze savého materiálu, vyhněte se umělým materiálům a plochým stélkám.

• Boty s měkkým opatkem. Zvláště u menších dětí je důležité, aby opatek důkladně nohu zafixoval. Měl by být tuhý a vysoký. Zamezí tak deformaci kotníků a následnému šmajdání.

• Příliš tuhé boty. Na rozdíl od opatku by v přední části (v oblasti prstních kloubů) měla být bota dostatečně měkká a ohebná.

• Vysoké podpatky. Ty vytváří příliš velký tlak na přední část chodidla. Dětská bota by měla mít podpatek co nejnižší a současně s co největší plochou.

• Příliš těžké boty. Zvyšují zátěž pohybového aparátu a také únavu. Dětské boty by tak měly být co nejlehčí.

• Pořízení bot, co přesně padnou. Dětská bota by měla nabízet zhruba jeden centimetr prostoru navíc, proto vždy pořiďte o kousek větší. Šířka boty musí být minimálně tak široká, jako dětské chodidlo v nejširším místě (oblast prstních kloubů).

• Zkoušení bot vsedě. Nejspolehlivěji určíte správnou velikost boty tak, že vyndáte stélku a necháte dítě, ať se na ni postaví – snadno tak odhadnete potřebnou rezervu.

Tip: Dětská noha roste zhruba centimetr a půl za rok – proto pravidelně kontrolujte, zda vaše děti nosí správnou velikost!

Komentáře   
0 #1 Janice 2019-10-11 17:16
After looking at a handful of the blog posts on your web page, I seriously appreciate your way of writing a blog.
I bookmarked it to my bookmark website list and will be
checking back in the near future. Please visit my web site as well and tell me how
you feel.

Feel free to surf to my web site - cialis price: http://cialisong.com
Citovat
Přidat komentář

Přihlášení do klubu