JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

kolekce Levi's 2017

Letošní jarní kolekce Levi's

Populární značka Levi’s existuje už od roku 1873 a může proto čerpat z bohaté historie a zkušeností. Kolekce pro letošní jaro je navržena a prohnána přes filtr hudby.


Koncerty a festivaly totiž dávají dohromady lidi a umožňují jim být součástí něčeho většího, ale zároveň si můžou uchovat svůj individuální styl.

Kolekce pro letošní jaro zahrnuje milované staré hity jako Orange Tab inspirované 70. léty, ale i zbrusu nové pecky, jako džíny 501® Skinny, remasterovaný hit.

Dámská džínová móda

Mezi dámskými kalhotami vedou džíny v retro stylu - na sepraný denim devadesátých let a odstíny let sedmdesátých. Ale v kolekci najdete i moderní strečové materiály. Mezi dívkami je oblíbená mikina s logem BATWING. Ideální doplněk ke Skinny džínům jsou trička v různých barvách. Tato sezóna je také o krásných bílých topech s jemnými detaily jako výšivka nebo krajka.

Pánská džínová móda

Pánská kolekce pamatuje na každou mužskou postavu. Proto zde najdete džínový střih, který bude vyhovovat různým stylům a typům těla. K pánským džínům se hodí trička s kapsami, mikiny anebo westernové košile. V chladnějších jarních dnech jako užitečný doplněk dobře poslouží džíska nebo stylový kožený křivák.

Přihlášení do klubu