JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

sandály pro jaro/léto 2017

Teva představuje sandály pro jaro/léto 2017

Sandály Teva jsou oblíbené pro svou univerzálnost a pohodlí.

Modely pro jaro/léto 2017 vycházejí z  outdoorových kořenů  této  značky, ale také       současných módních trendů.

Ze široké škály materiálů, barev, typů stélek i zpracování si může vybrat skoro každý. Kolekce byla navržena tak, aby uživatele lákala k novým zážitkům, třeba od dobrodružství v přírodě po prozkoumávání zapadlých uliček.

Letošní kolekce vychází z původního designu v nových svěžích kombinacích. Propojuje osobité siluety, které se téměř nezměnily od roku 1984, s inovativním designem současného zákazníka.

Teva Original a netradiční materiály

Kolekce sandálů Original Universal zůstává věrná původním designům Tevy, ale pro letošní sezónu byla ozvláštněna netradičními materiály a zvýšeným komfortem pro celodenní nošení. Základní silueta je zpracována do nejrůznějších variací od jednobarevných pásků, přes řemeslné zpracování kůže až po pestrobarevné vzory. Kolekce Original má speciální patentovaný systém pásků, které zaručují výborné upevnění chodidla, a navíc mají ještě antimikrobiální ochranu.

Model Original Universal Rope je poctou k outdoorovému odkazu Tevy a stávají se originálním doplňkem všech objevitelů. Sandály mají stélku vyloženou pružnou velurovou usní a místo klasických pásků barevné lezecké lano.

Sandály do terénu

Jestli hledáte sportovní sandály, které dobře poslouží i v náročnějším terénu, jsou tu pro vás vhodné řady Winsted, Hurricane a Terra Fi. Tvarovaná stélka zajišťuje vysoký komfort pohodlí a podešev výbornou oporu na každém povrchu a odolný. Použitý materiál je rychleschnoucí a tak se nemusíte bát se namočit. Pokud vás čeká výlet do města nebo vícedenní túra, tyto komfortní sandály vás nezklamou.

sandály

Přihlášení do klubu