Móda a krása

Manifesto kolekce triček

Kolekce originálních triček Manifesto od dua Ester & Josefina

Po úspěchu projektu dětských kabelek Pepieta přichází módní návrhářka Josefina Bakošová a herečka Ester Geislerová s novinkou v podobě originální kolekce autorských triček pod značkou „Manifesto“.

Název kolekce „Manifesto“ odkazuje ke krátkým manifestačním větám, které jsou notoricky známé z partnerských vztahů. “Kdysi se s jednou naší kamarádkou rozešel kluk. Napsala nám do společné konverzace věty, které jí řekl. Načež se strhla lavina podobných vět od dalších kamarádek a známých. Všechny jsme ty věty tak nějak znaly, ať už z naší, či cizí komunikace. Jsou to statementy, které jsou platné pro danou situaci. Inspirovány tímto téměř až terapeutickým sdílením jsme si s Josefinou po dvou letech napsaly jiné, nové věty, které nutně nenesou negativní konotace a zároveň odkazují k dnešní době a vztahům,” okomentovala vznik nápadu Ester.

V kolekci se objevuje celkem šest motivů vět, jejichž význam funguje pro pánskou i dámskou verzi. Dámská varianta trička má jednoduchý volný střih s prodlouženým zadním dílem a krátkými ohrnutými rukávy. Pánská varianta má klasický střih bez výraznější asymetrie. Všechna trička byla pro maximální komfort vyrobena z bavlněného úpletu. Trička jsou dostupná v bílé, šedé a černé barvě.

Tvářemi kolekce „Manifesto“ se staly známé osobnosti jako Aňa Geislerová, Zdeněk Piškula, Václav Neužil, Johana Švarcová, Václav Havelka a další.

Toto kreativní duo se zaměřuje na módní projekty, styling a tvorbu pro děti. S přibývajícími úspěchy se dvojice rozhodla vystupovat pod kombinací svých křestních jmen - Ester & Josefina.