Móda a krása

limitovaná kolekce

Limitovaná kolekce triček v rámci projektu Odvážlivci, kterou představuje Bibloo ve spolupráci s Odivi.

Módní e-shop BIBLOO dlouhodobě podporuje originální projekty, spolupracuje se zajímavými návrháři a osobnostmi ze světa módy a designu. V tomto roce se BIBLOO rozhodlo podpořit projekt ODVÁŽLIVCI.

Společně dle návrhu české značky ODIVI módní návrhářky Ivy Burkertové vytvořilo BIBLOO limitovanou edici s názvem ODVÁŽNÁ TRIČKA. Dva modely pro ženy a jeden pro muže podporují projekt, který motivuje k pozitivním změnám a odvážným krokům.

Každý má v životě někdy chuť něco změnit. Často máme ze změny strach. Jestli něco chceme změnit, stačí když najdeme odvahu k prvnímu kroku. Projekt ODVÁŽLIVCI představuje příklad lidí, kteří každým dnem ukazují svými postoji, názory a činy svou odvahu. O své příběhy, prvním kroku a odvaze se rozhodli podělit známé osobnosti jako například: Tamara a Tomáš Klusovi, Ewa Farna, Martin Šonka, Josef Klíma, Nela Boudová, Aneta Krejčíková, Petr Pilát a Lucie Špaková, organizátorka projektu. Cílem je ukázat, že i přes veškeré vnitřní pochybnosti měli odvahu vykročit ke změně. Třináct ODVÁŽLIVCŮ prozradilo svůj příběh a do projektu zapůjčilo svůj osobní talisman s touhou pomoci, dodat odvahu někomu jinému a motivovat ke změně a prvnímu kroku.

Svoboda, láska, odvaha a pokora jsou slova designových triček vytvořených v limitované edici pod taktovkou BIBLOO, ODIVI a ŠTROODL pro projekt ODVÁŽLIVCI. Trika, která byla pojmenována jako ODVÁŽNÁ TRIČKA mohou být prvním krokem ke změně a odvaze, kterou umíte nosit. Triko může být vaším projevem podpory projektu a osobním talismanem, který vám zůstane. Trička vytvořená pro muže ze 100% bavlny v bílé, černé a fialové barvě za cenu 1 190 Kč mají osobní vzkaz v podobě důležitých slov napsaný na zadní části trika – na levé straně, blíže k srdci.  Pro ženy byly vytvořeny dva modely. Delší triko, které se dá nosit i jako šaty, s delším textem v béžové, černé a fialové barvě za cenu 1 690 Kč a originální síťovaný top v černé barvě, který je možné zakoupit za cenu 1 390 Kč na internetovém portálu bibloo.cz.