JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

náušnice

Náušnice šité na míru

Ženy a náušnice tvoří nerozlučný pár již od nepaměti. Tradice propichování oušek holčičkám je u nás velmi rozšířena. Ženy si tak projdou slušivou etapou života, kdy začínají na dětských náušničkách přes dívčí až po náušnice dámské. Sledujete nejnovější trendy letošní sezóny a chcete jít s dobou? Především myslete na to, že v nových náušnicích se musíte cítit dobře.

Zvolte si materiál

V dnešní době jsou zlaté náušnice vyráběny z kvalitního 14-ti karátového zlata, které má jisté výhody oproti stříbru. Ve zlatě máte vlastně uložený jistý peněžní obnos a vy se tak můžete pyšnit šperky na úrovni. Zlato je hypoalergenní a většina lidí po celém světě ho velmi dobře snáší. Navíc zlato si zachovává svůj lesk a barvu po dlouhou dobu.

Je samozřejmé, že stříbrné náušnice jsou pro mnohé cenově dostupnější. Neznamená to však, že je nižší kvalita provedení, naopak. Většina stříbrných šperků se povrchově upravuje rhodiem. Tento proces vašim stříbrným náušnicím propůjčí delší životnost a krásný kovový lesk.

Tvar a velikost

Každá žena si potrpí na něco jiného, proto se vždy řiďte svým osobním pocitem. Příliš nápadné a velké šperky nesluší každému, naopak příliš jemné náušnice např. na silnější ženě téměř zaniknou.

Pro jemné dívky a ženy sportovního typu se výborné hodí náušnice pecky. K dostání jsou klasické pecky, a nebo pecky osazené kamínky. Tento typ má nejčastěji zapínání na puzetku nebo na šroubek.

Nejpoptávanější bývají náušnice na klasické dámské zapínání. Obvykle jsou osazeny drahými kameny, ale mohou být také celozlaté, či celostříbrné. U těchto dámských náušnic se používá i zacvakávací pojistkový uzávěr. Výběr klasických dámských náušnic je opravdu obrovský.

Některé ženy milují visací náušnice. Skvěle padnou ženám s kulatým obličejem, který dokážou opticky prodloužit a zeštíhlit. Tento typ náušnic nádherně vynikne, vyčeše-li si žena vlasy do drdolu nebo vysokého culíku. Zde se můžeme setkat s většinou používaných druhů zapínání.

Náušnice kruhy jsou další výbornou variantou, jak zkrášlit svůj outfit. Největší výhoda těchto náušnic je, že snad nikdy nevyjdou z módy. Neobyčejně nadčasové kruhy nebo drobné kroužky udělají vždy velikou parádu.

Většina žen chce být obdivována. Správně zvolené náušnice mohou v tomto směru své nositelce prokázat obrovskou službu, a zároveň potěšit i ji samotnou.

Přihlášení do klubu