Móda a krása

Visačka na kufr

Visačky i peněženky na cesty

Pokud rádi cestujete, určitě oceníte, když svůj kufr nebo jiné zavazadlo snadno rozeznáte. A pokud se náhodou ztratí při překládání zavazadel na letišti, jistě budete rádi, když vám ho letecká společnost následně doručí až domů. Aby se to povedlo, stačí maličkost, tedy aby na vašem zavazadle nechyběla visačka a v ní správně vyplněné údaje o cestující osobě a jeho bydlišti. Nezapomínejte přitom, že na cestu tam byste měli uvádět adresu pobytu, například hotel, na cestu zpět svou domácí adresu. Kvalitní visačky jsou vybaveny i koženým krytem průhledného okénka, který vaše údaje skryje před nevítanými čtenáři.

Visačka na kufr se vyrábí z kvalitní kůže a ke kufru se připevňuje koženým řemínkem s přezkou. Odstín visačky buď může ladit s barvou zavazadla, nebo být naopak ve zcela kontrastním provedení. Mezi několika stejnými černými kufry na letištní pásu určitě nepřehlédne ten svůj, pokud na něm bude připevněna výrazná visačka, například zářivě červená, sytě oranžová nebo třeba růžová. Ale najdete i visačky modré, šedé, hnědé nebo fialové.

Visačky si můžete připevnit nejen na kufry a cestovní tašky, či batohy, ale také na méně obvyklá zavazadla, například dětský kočárek, vak na lyže či golfové hole, nebo třeba slunečník v plátěném obalu. A výborným pomocníkem je visačka nejen při cestování letadlem, ale také při ukládání kufrů do zavazadlového prostoru autobusu.

Je-li cestování vaší vášní, uvažujte i o speciální cestovní peněžence, v které si necháte jen místní měnu, kterou právě potřebujete, nejlépe sumu určenou jen na daný den. České koruny, platební karty a doklady si můžete nechat ve své obvyklé peněžence třeba v hotelovém trezoru či na jiném bezpečném místě. Dvě peněženky oceníte ve chvíli, kdy nebudete mezi drobnými mincemi dlouze hledat jen ty, kterými můžete právě platit, nebo ve chvíli, kdy se stanete cílem kapsáře, nebo plážového zloděje. Je lepší přijít o peněženku s pár eury či dolary, než o všechno, včetně kreditních karet a řidičského průkazu.

Zkuste se podívat na peněženky AHAL a najít si tu pravou peněženku právě pro sebe, nebo pro své děti, které odjíždějí školní výlet po Evropě, nebo na výměnný pobyt do zahraničí. V nabídce jsou pánské, dámské i dětské peněženky, klasické velké kožené, nebo naopak velmi malé peněženky, třeba dolarovky. Široká je škála vzorů, barev, designů, ale i materiálů – od pravé kůže přes její umělou variantu až po voskované plátno či jiné látkové materiály. Najdete tu i výrobky se slevou, například na rozbalené peněženky. Snížení ceny u těchto peněženek nijak nezkracuje záruční lhůtu, která je klasických 24 měsíců.

V e-shopu AHAL ale najdete i speciální produkty, třeba sportovní peněženky, spony na peníze, malé peněženky na mince, nebo peněženky pro leváky. Pokud nevíte, co věnovat někomu, koho máte rádi, podívejte se na nabízené dárkové sady. Na webu najdete také další skvělé výrobky, například pouzdra na doklady, či na karty, klíčenky, kožené měšce a řemínky apod. Vybírat můžete v přehledném e-shopu jak podle typu výrobku, tak podle materiálu či barvy. Vybere si určitě každý.