Móda a krása

Zápisník labutě

Dárky s elegancí Labutího jezera

Balet Národního divadla u příležitosti české premiéry Labutího jezera připravil originální dárkové předměty.

Ženám udělají radost originální šperky od společnosti Preciosa. Odráží se v nich lesk a zároveň jedinečnost ikonického díla. Perlový náramek zaujme jako samostatný zářící solitér nebo ve spojení s náhrdelníkem či náušnicemi. Třpyt českého křišťálu se v nich snoubí se současným motivem labutě, tak jako je představení choreografa Johna Cranka tradiční i novodobé zároveň. Malé slečny se mohou alespoň na chvíli stát královnou labutí s korunkou – tiárou rovněž z českého křišťálu. Nezapomínáme, ani na mužskou část publika, proto se v edici objevil také pin do saka s motivem labutě.

Milovníky vyjímečných poznámkových bloků potěší designový zápisník Labutí jezero z tvůrčího studia Papelote. Obdivujete-li spíše něžnou Bílou labuť, pořiďte si ho ve světlém provedení. Pokud je pro vás inspirativnější charismatická Černá labuť, pak zvolte tmavou barvu zápisníku.