JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

stříbrný náramek

Výběr dámského náramku

Každá žena je od přírody krásná ať už vnitřně či navenek. Ovšem nároky dnešní doby, co se módy a trendů týče, jsou mnohdy veliké. Proto má většina žen potřebu se zkrášlovat módními doplňky a šperky. Krásný náramek by proto neměl chybět v žádné dámské šperkovnici.

K jaké příležitosti nosit tento šperk?

Hodláte svůj nový náramek nosit každý den? Nejlépe se hodí stříbrné náramky. Jsou velmi dobře cenově dostupné, tudíž vám nebude tolik líto, pokud dojde k poškození nebo ztrátě kvůli nepřetržitému nošení. Nabídka je v dnešní době velmi pestrá a vybrat si dokáže i náročný zákazník.

Plesová sezóna si už žádá větší nádech luxusu. Zde přichází na scénu zlaté náramky. Samozřejmě musí být šperky slazené s večerní róbou. Rozhodnete-li se ozdobit své zápěstí zlatým náramkem, jistě budete za hvězdu večera. Doporučujeme např. náramek z bílého zlata, který bude osazen drahými kameny.

Délka a zapínání náramku

Běžně se u náramků používá zapínání na karabinu nebo na pérový kroužek. Jinak tomu může být u tzv. pevných kulatých náramků, které jsou nepřerušované a navlékají se přes dlaň. Perlové náramky jsou také bez zapínání, protože perly jsou nejčastěji navlečeny na pružné gumičce.

Délka náramku by vždy měla být odpovídající. Náramek musí perfektně sedět, aby jste se v něm cítila pohodlně. Příliš dlouhý náramek bude zadrhávat a vy si tak váš nový klenot můžete snadno poškodit, nebo dokonce ztratit. Omotejte provázek kolem zápěstí a poté přiložte k pravítku. Měřte vždy v centimetrech, milimetry nehrají zas až takovou roli.

Nejoblíbenější typy náramků

Pro každodenní nošení jsou nejvhodnější řetízkové náramky. Jsou tvořeny různými typy řetězoviny a jsou velmi kvalitně zpracovány. Typ ankr, figaro, panc, kostička nebo tzv. háďátko musí být k dostání snad v každém klenotnictví. Takové náramky mohou být i dozdobeny např. vybrušovanými kuličkami, srdíčky nebo jinými tvary.

Velmi originální je stříbrný královský náramek, který má velmi pozoruhodnou vazbu. V jemnějším provedení je vhodný pro dámy, naopak v masivnějším provedení bude skvělou ozdobou pro muže.

Zlaté náramky vypadají úžasně, jsou-li osazeny drahými kameny. Barvu kamene volí každý bodle oblíbenosti. Ale čirý bílý zirkon se výborně hodí k teplému odstínu žlutého zlata. Náramek z bílého zlata se studeným kovovým leskem se dobře kombinuje se safíry, opály nebo akvamaríny.

Na závěr bychom vám rádi doporučili, aby jste spoléhali na váš vnitřní pocit. Šperk má zdobit svého nositele a ten musí být se svým šperkem spokojen.

Přihlášení do klubu