JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

Kateřina Geislerová

Nová pánská kolekce Kateřiny Geislerové pro ženy

Inspirace pánským stylem jak ve střizích či výběru látek je přítomná v tvorbě návrhářky Kateřiny Geislerové prakticky od samého začátku jejího působení v módním světě. Designérka miluje pánské obleky, saka, košile i střihy kalhot.

„Ženy rády experimentují s pánskou módou i třeba tím, že se rozhodnou pro smoking na různé události a je to vždy geniální volba, kterou si zapamatujeme jako svůdnou a velmi noblesní s nádechem jemné aristokracie,“ říká Kateřina Geislerová. 

Kateřina Geislerová v kolekci podzim-zima 2019/2020 popustila uzdu své zdrženlivosti ve stylingu a některé části z pánských šatníků do kolekce aplikovala přímo. Jedná se především o kravaty a klobouky ryze pánského stylu, které dodávají košilím a výstřihům tu správnou dávku dramatičnosti, přitažlivosti a chytré elegance. 

Poprvé se v tvorbě designérky objevují kalhotové sukně

Kalhotové sukně fungují jako průsečík mezi pánským a dámským stylem. Kalhotová sukně je na první pohled střihově jasně ženská, avšak na druhý pohled se objevují pánské nohavice. Huňaté svetry se silnými roláky z kašmíru dokonale zahřejí a rozhodně neupírají štíhlý vzhled podtrhující ženskou siluetu. „Další novinkou a významným prvkem v mé kolekci jsou prodloužená saka, vytvářející možnost nošení jako mini šatů. Skvělá kombinace je například s legínami či již zmiňovanou kalhotovou sukní. Bude-li žena nosit prodloužené sako jako mini šaty "jen tak", nehrozí, že by zůstala nepovšimnuta,“ uvádí ke své nové kolekci Kateřina Geislerová. 

Paleta barev je v podzimní a zimní kolekci odvážná a silná svou pestrostí

Prezentuje nádherné kombinace pruhů, jemných kostek a zajímavého prolínání béžové či bílé s černou, ale zároveň prezentuje velmi výrazné barvy v podobě červené a modré. Vše je umocněno vzájemným propojením detailů zvyšujících jedinečnost a neočekávané variace každého modelu.

Přihlášení do klubu