JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

puma

PUMA posouvá styl ikonických tenisek RS na třetí úroveň: přichází hravá RS-X3 Puzzle

Globální sportovní značka PUMA povyšuje design RS na další level s novou unisex botou RS-X3 Puzzle, jejíž tváří je v Česku Ben Cristovao. Propracovanější detaily, odolnější materiály a zářivější barevné kombinace, to je zcela nová úroveň boty RS-X3 Puzzle. Teniska ovládající street style módu s kořeny ve sportu.

Svrchní část základní verze boty Puzzle RS-X³ je ušita ze síťovích a kožených překryvů v červené, černé a sytě modré. To celé je doplněno ikonickým logem PUMA na patě a nápisem RS-X na jazyku boty. Unisexová teniska inspirovaná světem her je k dispozici také v bílé, červenožluté, a dokonce i růžové variantě.

Novinka je podpořená originální kampaní na sociálních sítích Bena Cristovao a PUMY. Vyzkoušejte si speciální instagramový filtr v podobě hry s Benem, ve které můžete sbírat tenisky PUMA pouze pomocí mrknutí oka. Sledujte Benovi sociální sítě a užijte si zábavu s PUMOU.

Vstupte do hry s ultimátní botou RS-X3, která nesmí chybět v žádném botníku. Dostupná je u prodejců A3Sport, UrbanStore, Espace, Footshop, Queens, Sizeer a Top4Sport.

Doporučená maloobchodní cena je 2 899 Kč.

Přihlášení do klubu