Móda a krása

Vivabarefoot

Soul of Africa, to je charitativní kolekce v novém designu

Společnost VIVOBAREFOOT (výroba a prodej bosého obutí) představila nový design letních modelů Soul of Africa. Kolekce Soul of Africa, jež je vyráběna v hlavním městě Etiopie Addis Abeba a obsahuje řadu jednoduchých bot.

Filozofií projektu je naučit obyvatele tohoto afrického státu řemeslu, a tak jim zajistit účinné řešení problémů, jakými jsou chudoba a hlad.

Boty VIVOBAREFOOT z kolekce Soul of Africa jsou vyráběny v Etiopii z místních zdrojů a místními zaměstnanci, převážně z řad svobodných matek a z rodin postižených nemocí AIDS. Část výtěžku z každých prodaných bot jde zpět na charitativní projekty v Africe.

Kvalitní kůže Pittards

Pro všechny kožené boty používají řemeslníci vysoce kvalitní kůži Pittards z jedné z nejuznávanějších koželužen v Africe. Boty jsou vyráběny pouze z kůže volně chovaného skotu od etiopských farmářů. Tato pružná kůže umožňuje místním zemědělcům zajistit si potřebný příjem.