Móda a krása

svatba

Víme, jaké jsou v trendech svatební seznamy

Plánujete letos svatbu? V tom případě předem moc gratulujeme! Ale samozřejmě víme, že cesta k vašemu velkému dni může být trošku trnitá, a hlavně velmi dobrodružná.

A chápeme, že každá nevěsta ví jednu věc stoprocentně: Všechno musí být prostě úplně perfektní. Pokud chcete, poradíme vám teď, jak se co nejlépe zhostit jednoho z nejdůležitějších úkolů – seznamu svatebních darů…

Jako nastávající nevěsta určitě už dobře víte, že svatební kalendáře jsou skvělým pomocníkem, který vám pomůže s plánováním a vy tak začnete v pravý čas se zařizováním těch nejdůležitějších povinností. Mezi ně patří i seznam svatebních darů, který je vhodné dát dohromady alespoň 6 měsíců před samotnou svatbou. Vyhnete se tak neustálým dotazům na toto téma a sama brzy uvidíte, že vám to nejen neskutečně usnadní práci, ale hlavně pak bude dokonalý konečný výsledek. Aby se vám „nepoštěstilo“ dostat 5 stejných mixerů nebo 3 sady hrnců, je dobré vypsat konkrétní věci, ze kterých budou moci hosté vyškrtávat již pořízené dary, které vám pak budou dělat jenom radost. Sedněte si se svou drahou polovičkou a sepište vše, co by vás potěšilo. Se vzpomínkou na svatbu pak jednou budete třeba péct každou neděli bábovku ve formě od babičky nebo připravovat palačinku na nepřilnavé pánvi od nejlepších kamarádů.

Jaký seznam je pro vás ten pravý?

Svatební web – trendy pomocník, který je zároveň kompletní velkou praktickou příručkou pro vaše hosty. Pomůže vám s hladkou organizací svatebního dne a hosté budou dopředu informováni o všem důležitém. Umístěním seznamu konkrétních darů usnadníte práci nejen sobě, ale také všem pozvaným. Pokud si hosté ze seznamu daný dar vyberou, označí ho jako zakoupený a pro ostatní hosty ze seznamu zmizí.

Seznam podle našich babiček – tradiční podoba seznamu, která je stále hojně využívána. Sepište vše nezbytné na papír a osobně to prodiskutujte třeba na společné oslavě narozenin nebo grilovačce, tedy pokud se koná v dostatečném předstihu. Popřípadě nechte seznam mezi hosty kolovat, můžou tak sami postupně vyškrtávat zabrané dárky. Trochu delší proces, ale pokud začnete opravdu včas, dá se také zvládnout.