JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

pryskyřice

Tvorba z křišťálové pryskyřice: lidé zalévají fotografie i květiny

Lidé objevují kouzlo výroby šperků z křišťálové pryskyřice. Zalít lze téměř cokoli. Lidé vyrábějí originální šperky, vkusné talismany nebo osobité dárky. Zalévání předmětů do křišťálové pryskyřice je i oblíbený způsob, jak uchovat vzpomínky navždy.

Lidé z pryskyřice vyrábějí dárky pro své nejbližší či dekorace do bytu

Šperky z křišťálové pryskyřice jsou nejen krásné, ale také unikátní. Vzhledem k tomu, že pryskyřicí je možné zalévat opravdu cokoliv, lidé vytvářejí stovky naprosto originálních šperků. Šperky ale nejsou to jediné, k čemu může pryskyřice posloužit. Vyrobit lze například originální dekorace do domácnosti nebo personalizované klíčenky jako dárek pro nejbližší.

Na trhu je k dostání několik druhů křišťálové pryskyřice

Například k zalévání květin, které je v Česku velmi populární, je ideální křišťálová pryskyřice imitující sklo, protože se nejčastěji používá na silnější odlitky a větší šperky nebo dekorace. Naopak pro odlitky tenčí je lepší pracovat s pryskyřicí pro glazurování. Velmi populární je i zalévání fotografií, ze kterých je potom možné vyrobit například klíčenku, magnet na lednici nebo originální medailon – pro tyto účely je vhodná flexi křišťálová pryskyřice, která je ohebná.

Při práci s křišťálovou pryskyřicí se fantazii meze nekladou

Předměty se dají zalévat do speciálních bižuterních lůžek a rámečků, které mají nejrůznější tvary, a vznikají tak krásné náušnice, přívěsky na krk nebo prstýnky. Navíc existují speciální silikonové formy, které mají různé tvary a motivy - lze tak vytvořit například věrohodné kopie minerálních krystalů nebo vlastní korálky.

Křišťálová pryskyřice - způsob uchování vzpomínek

Naši zákazníci využívají křišťálovou pryskyřici například k zalévání okvětních lístků z květin z maturitního plesu nebo ze svatby. Velmi oblíbená je i jako způsob uchování prvních památek na dospívání dětí – zalít lze například dětské vlásky, otisky ručiček nebo první vypadlý zoubek.

Talisman pro štěstí

Už naši pravěcí předci toužili po zdraví, lásce, štěstí a bezpečí. Věřili, že vlastnoručně vyrobené amulety a talismany jim pomohou ke spokojenému životu. Víra v talismany i jejich vlastnoruční výroba přetrvala dodnes.

Zábava nejen pro dospělé

Děti jsou při tvorbě šperků z křišťálové pryskyřice velmi kreativní a často vytvoří hezčí šperky než jejich rodiče.

Přihlášení do klubu