JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Móda a krása

peněženky

Malé peněženky nejsou malé

Samozřejmě, na pohled malé jsou a vejdou se vám i do menší kabelky, ale protože jsou dokonale promyšlené, skvěle sekundují i těm největším modelům. Do malé peněženky se prostě vejde všechno, co potřebujete.

Stačí si jen vybrat tu správnou. Jsou nutností, pokud milujete malé kabelky, nebo dlouhé procházky se psem, protože výborně zapadnout do kapsy mikiny či bundy. Ostatně, v době zvětšujících se mobilů je prostě na peněženku méně místa i ve větších kabelkách a aktovkách.

My ženy potřebujeme do peněženky někdy doslova nacpat neskutečné množství věcí. Platební karty a peníze tam sice nosí i muži, ale žena má v peněžence obvykle také občanku, řidičák, neskutečné množství různých slevových a věrnostních karet, papírky se vzkazy, kterým rozumí jen ona, účty, kartičky s plánovanou návštěvou zubaře (gynekologa, dětského lékaře, …) a taky kadeřnice, kosmetičky a dalších lidí, jejichž důležitost muži ne vždy chápou. A taky vizitky, často od lidí, které už ani neumí nikam zařadit. Dámská peněženka je pro muže úplně jiný vesmír. Pokud ji čekáte jako dárek, jemně manžela či přítele navigujte, jinak sice dostanete peněženku, ale úplně jinou, než se líbí vám.

Dřívější strohé modely malých peněženek s jednou přihrádkou na všechno jsou už naštěstí pryč. Moderní malé dámské peněženky jsou dokonale promyšlenou skládačkou, která má dostatek místa na všechny věci pro ženy tak důležité. Vyrábějí se jak s chlopní, tak i bez ní, s různými typy zavírání i v mnoha různých barevných odstínech a designech. Menší rozměry jim neubírají na schopnosti pojmout velký obsah. Velmi praktický je mincovník umístěný tak, že je do něj přístup samostatně, tedy bez nutnosti otvírat celou peněženku. Nejčastěji jsou vyráběny z přírodní kůže, ale najdou se i modely, které ji doplňují o kůži syntetickou.

Přihlášení do klubu