Móda a krása

JanSport

Nezničitelné batohy JanSport

Americká značka JanSport, která se specializuje na odolné a nadčasové batohy, představuje novou kolekci. Designové kousky z nové řady batohů ocení nejen studenti a školáci, ale jsou vhodné i na běžné nošení, do práce nebo na cestování. Velkou předností těchto stylových batohů je jejich odolnost, doživotní záruka a kvalitní zpracování. A v neposlední řadě moderní a nadčasový design. V dnešní době batoh není jen zavazadlo, ale také módní doplněk, který dotváří outfity pro každý den. A JanSport je toho důkazem.

Značka JanSport začala svoji historii psát v roce 1967. Zakladatel Murray Pletz obdržel v 60. letech za svůj návrh hliníkového rámu batohu designové ocenění. Následně se vsadil se svou přítelkyní Jan, že pokud z rámu vytvoří návrh batohu, který se uchytí na trhu, pojmenuje po ní tuto značku. A to se povedlo. Dnes jsou k dostání nejen v USA, ale i v Evropě a na dalších kontinentech. Hlavní hodnoty značky JanSport jsou pak kvalita, dlouhodobá spolehlivost, udržitelnost a funkce.

Světle modrý batoh JanSport Cross Town

Jedná se o minimalistický batoh v bleděmodré barvě s velkorysým vnitřním prostorem. Své využití najde nejen jako školní batoh, ale také při sportovních aktivitách nebo cestování. Jeho odolný materiál a kvalitní zipy jsou sázka na jistotu. V batohu najdeme hlavní velkou kapsu a jednu malou přední kapsu na zip. Na boční straně je pak místo pro láhev. Jeho odolnost chrání vaše věci za jakéhokoliv počasí. Jeho dobře střižené ramenní popruhy a polstrovaný zádový panel nabízí pohodlné nošení a ochranu zad i při vyšší zátěži batohu.

K dostání za doporučenou cenu 935 Kč v maloobchodní síti a ve vybraných e-shopech. Od 31. 8. také v novém specializovaném internetovém obchodě www.urbanbrands.cz.

Černý batoh JanSport Right Pack s koženými detaily

Right Pack je ikonický unisex batoh JanSport v klasickém černém provedení s hnědými koženými detaily. Jeho kvalitní zpracování s koženými prvky je trefou do černého. Batoh nabízí jednu hlavní přihrádku na zip s pouzdrem pro notebook anebo knihy. Do přední dvojité kapsy na zip hravě schováte všechny svoje drobnosti, které díky praktickému organizéru zůstanou na svém místě. Má boční kapsu na láhev. Aby byl batoh praktický na každodenní nošení má vyztužený zádový panel a ramenní popruhy pro pohodlné nošení. S tímto batohem neuděláte chybu.

K dostání za doporučenou cenu 1625 Kč v maloobchodní síti a ve vybraných e-shopech. Od 31. 8. také v novém specializovaném internetovém obchodě www.urbanbrands.cz.