JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Rodina

hračky dětí

Nejoblíbenější hračky dítek batolecího věku: které to jsou?

Máte doma malého objevitele? Hledáte inspiraci, co mu pořídit, aby mohl uplatnit svou zvídavost? Máme pro vás několik tipů, které jsou současnými trendy a zároveň i stálými evergreeny. Pojďme si udělat malou „procházku“ současným trhem dětských hraček a pomůcek.

Znovu a zase plyšáci – nejlepší kamarádi

I vy jste jich měli jako malí takové množství, že jste se s nimi téměř nevešli do postele? Není a nebude tomu jinak ani u budoucích generací. Textilní a plyšové hračky jsou jedním z evergreenů, které nikdy neomrzí. I vaše ratolest má určitě svého oblíbeného plyšového kamaráda, na kterého nedá dopustit a usíná s ním každý večer.

Dřevěné hračky

Dřevěné kostky, stavebnice, puzzle a další nesčetné množství hraček vyrobených z tohoto tradičního materiálu. Co teď ale u dětí nejvíce frčí? Ano – dřevěná vláčkodráha. Tento typ hračky podporuje dětskou kreativitu, a když ji ještě obohatíte doplňky jako jsou tunely, depa či dřevěné mosty, sami se podivíte, jak budou z vašich dětí prýštit nápady.

Tip: podívejte se na Agatinsvet.cz, kde najdete i další dřevěné hračky pro děti, kreativní sady nebo například hudební hračky. Váš malý objevitel v sobě pak třeba najde ještě bubeníka nebo malíře.

Pro ty, co teprve začínají objevovat…

Poté, co se vaše ratolest začíná stavět na nohy, ráda by se těšila z okolního světa ze vzpřímené pozice, ale není si v tom ještě příliš jistá. Nápad? Je čas pořídit chodítko pro děti. Díky němu bude vaše ratolest v bezpečí a zároveň se bude moci plně věnovat novým podnětům. Vy budete pak naopak v klidu, že je dítko v bezpečí a můžete se s klidnějším svědomím věnovat běžnému chodu domácnosti.

A co se stane za pár měsíců či let? Jakmile své ratolesti jednou dáte do ruky telefon či tablet, budete jej jen horko těžko znovu zvykat na „obyčejné hračky“. Elektronika se pro děti stává atrakcí – senzací již ve velmi útlém věku. Dejte si tedy pozor na to, kdy tuto „zbraň“ vašemu dítku vložíte do ruky.

Přihlášení do klubu