JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Rodina

aktovka

Co vám ještě chybí před začátkem školního roku? 3 tipy, na co byste neměli zapomenout!

První školní den se už kvapem blíží, vrcholí přípravy a nákupy a vaše dítko se už nemůže dočkat, až uvidí své kamarády a spolužáky! V koutě už se vám určitě kupí i jeho školní výbavička. Na co ale rozhodně nezapomenout? Inspirujte se našimi tipy!

Aktovka jako základ veškeré výbavy

Nejdůležitější položkou je dozajista školní zavazadlo. Ať už dáte přednost aktovce pro prvňáčky nebo školnímu batohu pro druhý stupeň, vybírejte pozorně. U školních zavazadel jsou nejdůležitější ty vlastnosti, které podporují zdravý vývoj pohybového aparátu vašeho dítka a pak až je na řadě praktičnost.

-  Vyztužená záda

-  Nastavitelné polstrované popruhy

-  Hmotnost zavazadla maximálně 1 kg

-  Prakticky řešené vnitřní uspořádání

Vybavení školního zavazadla

- Další klíčovou položkou na seznamu školních potřeb jsou samozřejmě školní penály. Volte takový, ve kterém se váš prvňáček dobře vyzná. Ideální je velký prostorný jednopatrový penál. Takový třípatrový penál je sice super věc, ale spíše pro starší děti.

- Do penálu samozřejmě patří psací potřeby – pastelky (velmi oblíbené jsou ty trojhranné, které se dobře drží, tužky, ořezávátko, guma, nůžky s kulatou špičkou, pravítko a pero.

- Nezapomeňte také na potřeby na výtvarnou výchovu - vodovky, tempery, voskovky, křídy, plastelína, deska na modelování, lepidlo, kelímek na vodu, štětce, zástěra.

-  Kufřík na výtvarné potřeby – ideálně podepsaný

Ještě něco?

Dále budete potřebovat samozřejmě sešity (počet a specifikace určuje škola), desky na sešity, obaly a desky na písmenka. Nejsou to však jediné pomůcky – nezapomeňte své dítko vybavit také papírovými hodinami, boxy na svačinu a pokud zakoupíte láhev na pití s oblíbenou postavičkou svého dítka, budete ten nejlepší rodič pod sluncem!

Tak co, máte už vše?

Přihlášení do klubu