JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Rodina

med

Dárek, který voní medem

Nikdy jsem nevěděla, co koupit k Vánocům paní učitelce svého syna, nebo jak poděkovat sestřičce, ke které jsem chodila na injekce a která mi vždy časově vyšla vstříc.

A pak jsem narazila na e-shop Meduška, který se specializuje na dárky vonící medem. Vyberete si v něm nejen krásné voňavé svíčky a drobné figurky z včelího vosku, ale také všechny možné druhy medu. A pokud chcete i větší dárek, určitě si vyberete některou z dárkových sad. Najdete tu dárek za pár korun i velkou sadu vhodnou třeba jako svatební dar.

K nejpopulárnějším dárkům vůbec patří svíčky a ty z včelího vosku jsou synonymem přírodních surovin a nejvyšší kvality. Vyrábějí se dvěma metodami. Buď jsou to svíčky odlívané z včelího vosku do forem a nádob, nebo svíčky stáčené z plátů včelího vosku. Nejsou to jen klasické žluté svíce, ale jsou kolorované do nejrůznějších barev. Samostatně, nebo v sadách, klasické válce a hranoly i tvary ladící se sezónou, svíčka jako dárek prostě nezklame. Najdete tady i speciální obří svíčku odlitou do kovové krabičky, která má hned tři knoty a vydrží nepřetržitě svítit až 9 hodin. Najdete tu svíčky k Vánocům, Valentýnu, Velikonocům, ale třeba i svíčku ve tvaru dýně pro podzimní dekorace.

Další dárkovou klasikou je něco dobrého. Kvalitní med určitě není laciným dárkem, ale čím dál víc drahocennou vzácností. Slyšeli jste ale o tom, že medy se dají také ochutit? Přesně na takové medy se specializuje také Meduška. Najdete tady medem ochucené ovocem, kořením a bylinkami a také medy s ořechy a mandlemi. Ovocné medy jsou zdravější alternativou průmyslově vyráběných cukrovinek. Ať už si je chcete přidat do bílého jogurtu, použít na pečení nebo jen tak hřešit se lžičkou v ruce. Určitě je ochutnejte, abyste věděli, jakou variantu vybrat svým blízkým. Vyrábějí se jak s ovocem běžně rostoucím u nás, tak s lesními plody a exotickým ovocem. Malinový, jahodový, brusinkový, s broskvemi, meruňkami, mangem, ananasem, banánem, ale také se švestkami, mandarinkou nebo dračím ovocem a mnoho dalších druhů ovocného medu jistě stojí za vyzkoušení. V e-shopu ale najdete také medy k masu, třeba s česnekem, wasabi nebo chilli. Dárek tu najdete pro muže i ženy.

Přihlášení do klubu