JXTC Urban Life - шаблон joomla Продвижение

Volný čas

Jaké zážitky si Češi oblíbili jako dárky?

Již několik let patří zážitky mezi oblíbené dárky k životním jublieím, výročím nebo např. jako zajímvavé firemní dárky pro zaměstnance. Jsou to vděčné a originální dárky, které můžete věnovat komukoliv – výběr je opravdu pestrý. Poradíme vám, které zážitky patří v posledních letech mez ty nejoblíbenější.

Škola smyku

Škola smyku je kurz, kde vás naučí, jak zvládat nepředvídatelné situace za volantem. S vlastním vozem, na který jste zvyklí, si vyzkoušíte, jak se auto chová ve smyku, při brždění z kopce, na mokré vozovce apod. Kurzy jsou pořádané ve speciálních areálech, které mají veškeré vybavení pro školení bezpečné jízdy nezbytné. Je skvělé, že zrovna tento zážitek patří k těm nejoblíbenějším, čím více řidičů ho absolvuje, tím bezpečnější budou naše silnice.

Pivní víkend

Víkend s dobrým pivem v půllitru, v jídle a dokonce i ve vaně! To si nechá líbit každý milovník nejoblíbenějšího českého nápoje. Máte takového v rodině? Tak už nemusíte hledat vhodnější dárek, s tímhle se trefíte do černého. Zážitková agentura ESENNCE.cz nabízí pivní lázně hned v několika lokalitách po celé ČR – od Plzně po Ostravu, na své si tak přijdou Češi i Moraváci. Pivní koupel je připravená ze směsi horké minerální vody a pivních přísad, vzniká tak mimořádná lázeň, která působí relaxačně i blahodárně na tělo a pokožku. Navíc si přímo v lázni každý dopřeje piva, co hrdlo ráčí. Už víte, komu takovou parádu nadělíte?

Luxusní wellness

Přítelkyně, maminky, manželky, kamarádky i dcery potěšíte krabičkou s luxusním překvapením. Nebude to šperk, ale pro mnohé ženy něco ještě cennějšího, dárkový poukaz na luxusní wellness den jen pro ně. 4 hodiny rozmazlování ve špičkovém salonu, to je představa, při které se zasní každá žena. Víte, komu by udělala velkou radost? Objednat můžete, stejně jako pivní lázně i školy smyku, u zážitkové agentury ESENNCE.cz. Poukaz vám rovnou hezky zabalí a vám už zbyde jen věnovat a těšit se z radosti obdarované.

Přihlášení do klubu