Volný čas

vánoce

3 tipy na zajímavé dárky k vánocům pro muže

Najít vhodný dárek pro vašeho partnera, může být pořádně zapeklité. Pokud jste spolu už delší dobu a všechny nápady jste během let vyčerpala, vybrali jsme pro vás tři zajímavé tipy, které vás snad inspirují.

Věci s logem milovaného fotbalového klubu

Pokud je váš partner nadšeným fanouškem nějakého známého fotbalového klubu, zkuste se podívat na internetové stránky příslušného týmu. Většina známých klubů má i vlastní internetový obchod, kde můžete koupit všechno možné v barvách a s logem dotyčného týmu. Vybraný dárek vám pak přijde poštou za pár dní.

Váš drahý si tak může pod stromečkem najít originální fotbalový dres se svým jménem a oblíbeným číslem, zimní bundu s nenápadným fotbalovým logem a nebo mu postačí originální hrnek s emblémem na ranní kávu nebo čaj.

Kryty na mobil a další doplňky

Stejně jako my ženy i muži milují technické vychytávky, které jim usnadňují život. Chytré telefony jsou pro ně nepřetržitým zdrojem informací, které z mobilu čerpají, bohužel, například i během večeře. Pokud mu chcete dát k Vánocům praktický dárek, zkuste něco, co jeho telefon vylepší.

3 tipy na zajimave darky pro muze text 1

Zdroj: Etuo.cz

Mohou to tak například být originální kryty na mobil, na které můžete nechat vytisknout jeho oblíbený vzor nebo kresbu. Možná ho ale také zaujmou nová bezdrátová sluchátka nebo bezdrátová nabíječka či stativ na mobil, pokud rád fotografuje.

3 tipy na zajimave darky pro muze text

Zdroj: Etuo.cz

Poukázka k holičovi

Zdá se vám, že je váš partner/manžel trošku zanedbaný a že by možná jeho vlasy/vousy/knírek potřeboval menší zásah od holiče? Pánové často odkládají návštěvu kadeřníka co nejdéle a na vousy si nenechají sáhnout. Naštěstí se v dnešní době po celé České republice rozmáhají opět holičství pro pány. Sice se jim dneska vznešeně říká Barber Shops podle anglického originálu, ale pořád jde o to samé. Muži si zde mohou vyzkoušet klasické holení břitvou, ale místní personál se může postarat také o jejich pleť. Pokud mu tuto proceduru darujete, nebude už moct protestovat a možná se mu to zalíbí.